İstanbul Bağcılar Çiğdem Saykan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

çiğdem saykan

bağcilar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Anaokulu Kursu , Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
çiğdem saykan, İSTANBUL BAĞCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 02.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6413 kurs/özel ders verenden 772 . sıradadır. Başta Özel ilkokul olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. çiğdem saykan, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sınıf öğretmeniyim.Devlet okulunda ve özel okulda görev yaptım.Özel ders tecrübem vardır. İlkokul derslerinin tamamına yardımcı olabilirim.Öğrencilerle olumlu bağ kurmaya çalışarak dersi ilgi çekici hale getirebilirim.


Özel Anaokulu Nedir?

İlk öğretim çağına gelmemiş 0-6 yaş grubundaki çocukların bir arada olabildikleri bakım, oyun ve eğitim yeri. Anaokulları, çocukları okul düzenine hazırlayan, okul öncesi bilgi ve görgülerin öğretildiği yerdir.

Bu okulların denetimleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı olanlara ana okulu, Sağlık ve Sosyal Hizmet Müdürlüklerine bağlı olanlara ise çocuk evi ismi verilmektedir. Bu okulların her ikisi ilkokul öncesi eğitim vermektedir.

Kanunlara göre, ana okullarında çalışan yönetici ve öğretmenlerin yüksek öğrenim görme şartı vardır. Kurucular için ise, böyle bir şart yoktur.

Yapılan son 1989-90 istatistiklerine göre, ana okullarından 0-6 yaş grubundaki çocuklardan yüzde 1’i, 3-6 yaş grubundaki çocukların ise yüzde 2’si faydalanabilmektedir

Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul derslerine( Türkçe , Matematik,Okuma yazma, Fen Bilgisi ve Hayat Bilgisi ) derslerine ve ödev konusunda destek olabilirim.