İstanbul Bağcılar Göztepe Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

GÖZTEPE SÜRÜCÜ KURSU

bağcilar, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
GÖZTEPE SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL BAĞCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 26.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5347 kurs/özel ders verenden 2825 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. GÖZTEPE SÜRÜCÜ KURSU, 61 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 YILI AŞKIN SÜREDİR BAĞCILAR İLÇESİ GÖZTEPE MAHALLESİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ. AMACIMIZ KURSİYERLERİMİZE EN İYİ ŞARTLARDA HİZMET VEREREK SINAVLARDA BAŞARILI OLMALARINI SAĞLAMAKTIR. SON MODEL ARAÇLARIMIZ, BAY VE BAYAN DİREKSİYON ÖĞRETMENLERİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ


B Ehliyet Nedir?

B sınıfı ehliyet otomobil kullanımı için gerekli olan ehliyet sınıfıdır.

B sınıfı ehliyet hangi araçları kullanır?

Bu ehliyet sınıfına sahip olan sürücüler;
Otomobil(B),kamyonet(B) ayrıca traktör(F),motor bisiklet(M) ve ATV(B1)
araçlarını kullanabilirler.
Son yapılan değişiklikle beraber şayet istenirse bu ehliyet tipinde sadece otomatik vites araç kullanmak için sürücü kursuna başvuru yapılabilir. Ancak otomatik vites ehliyeti için başvuru yapan sürücüler manuel vitesli araçları kullanamazlar.

B sınıfı ehliyet nasıl alınabilir?

B sınıfı ehliyet almak için öncelikle Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel ehliyet kurslarından birine kayıt yaptırmalısınız. Yine son yapılan mevzuat değişikliği ile birlikte taban fiyat uygulamasına geçilmiştir. Bu nedenle her il valiliği tarafından belirlenen taban fiyatı ile bütün sürücü kursları il genelinde aynı fiyatı uygulamak zorundadır.2018 yılında da taban fiyat uygulaması devam etmektedir.
Bu nedenle eskiden sürücü adayları için ehliyet kursu seçiminde en önemli kriter, sürücü kursunun fiyatıydı.Ancak artık sürücükurslarının  kalitesi  ve diğer şartları ön plana çıkmaktadır. Hangi kursa giderseniz gidin sürücü kursları size aynı fiyatı vermek zorundadır. Bu nedenle sürücü kursunu seçerken kalitesini araştırmanız unutulmaması gereken bir noktadır.

B sınıfı ehliyet için gerekli olan belgeler nelerdir?

• Nüfus cüzdanı fotokopisi
• Eski sürücü belgeniz varsa fotokopisi
• Öğrenim durumunuzu belirten bir belge veya diplomanız
• 6 Adet fotoğraf
• Sürücü olur sağlık raporu
• Kan grubu kartı
• Adli sicil kaydı beyanı- Sürücü kursunda doldurulacak.
• Adres beyanı-Sürücü kursunda doldurulacak.
• Sözleşme-Sürücü kursunda doldurulacak.

Ehliyet Nedir?

Sürücü belgesi veya ehliyet yetkili kurumlar tarafından verilen; karayolunda seyreden motorlu veya motorsuz araçların bireyler tarafından idare edilebilmesine olanak tanıyan, kimlik işlevi görebilen resmi belgedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları