İstanbul Bağcılar Namık Kemal Sayın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Namık Kemal SAYIN

bağcilar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Outlook Kursu , Office Kursu , Temel Bilgisayar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Namık Kemal SAYIN, İSTANBUL BAĞCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 20.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 3135 . sıradadır. Başta Excel olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Namık Kemal SAYIN, 24 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
30 yıllık iş hayatımda edindiğim tecrübeleri en son aldığım kursla pekiştirdim,  Başlangıçtan 2.seviyeye kadar ileri excel özel ders verebilirim.

Formüller, Tablolar, Tablo Analizleri, Özet Tablolama, Grafikler, Arama Fonksiyonları, Veritabanı Fonksiyonları, Metin Fonksiyonları, Biçimlendirme, Filtreleme vs gibi bir çok konuda eğitim verebilirim.


Word Nedir?

Microsoft Word, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan ve Bill Gates'in sahibi olduğu yazılım firması Microsoft tarafından Microsoft Windows ve Apple Macintosh işletim sistemleri tabanında çalışmak üzere yazılan ve dağıtımı yapılan bir sözcük işlemci programı. Microsoft Word 2010 profesyonel kalitede belgeler oluşturmanıza yardımcı olması için tasarlanmış bir sözcük, programıdır. En belirgin belge biçimlendirme araçlarıyla, Word, düzenleme ve belgelerinizi daha verimli bir şekilde yazmak yardımcı olur. Word ayrıca güçlü düzenleme ve böylece, başkalarıyla kolayca işbirliği yapabileceğiniz araçları düzeltme içerir.

Word ile Neler Yapılabilir?

• Word programı birçok işlemi otomatik biçimde kendisi yapar. Örneğin; yazılan metin bilgilerine ait içindekiler, indeks, sayfa numaraları, dipnot bilgileri ve bunun gibi birçok işlemler hızlı ve kolayca hazırlanabilir.

• Yanlış yazılan bilgileri düzeltilebilir, yeni bilgiler eklenebilir veya silinebilir.

• Bir alan seçilebilir, seçilen alan silinebilir, kopyalanabilir ve yapıştırılarak yeni kopyaları elde edilebilir.

• Çizim yapılabilir, grafik ve tablo oluşturulabilir.

• Yazıda çeşitli yazı tipleri ve fontlar kullanılabilir.

• Çeşitli sayfa görünümleri oluşturulabilir.

• Kelimeler düzeltilebilir, eş anlamlıları bulunabilir, kelimeler toplu olarak değiştirilebilir.

• Adres mektup birleştirilebilir, zarf üzeri ve etiket yazdırılabilir.

Excel Nedir?

Excel, Microsoft Windows ile Apple Macintosh işletim sistemli bilgisayarlarda çalışabilen, elektronik tablolama programıdır. Microsoft Excel içinde birçok formül, meta, işaret sayı, rakam gibi unsurlar bulunur. Bu unsurlar ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Verilen Kursların Ayrıntıları
FORMÜLLER
TABLOLAR
ÖZET TABLOLAMA
GRAFİKLER
ARAMA FONKSİYONLARI
VERİ TABANI FONKSİYONLARI
METİN FONKSİYONLARI
BİÇİMLENDİRME
FİLTRELEME
TARİH FONKSİYONLARI