İstanbul Bağcılar Yeni Nesil Meslek Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yeni Nesil Meslek Kursu

bağcilar, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ön Muhasebe Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , Modelistlik Kursu , Stilistlik Kursu , Radyo Programcılığı Kursu , Grafik Tasarım Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yeni Nesil Meslek Kursu, İSTANBUL BAĞCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 03.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5592 kurs/özel ders verenden 496 . sıradadır. Başta Stilistlik olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yeni Nesil Meslek Kursu, 57 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yeni Nesil Meslek Kursu,  Bilgisayar Destekli Modelistlik ve Stilistlik, Bilgisayarlı Muhasebe, Grafik Tasarım ve Spikerlik-Sunuculuk alanlarında eğitim alabileceğiniz ve bunun sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olabileceğiniz bir kurstur.
Kursumuz maksimum 12 kişilik sınıflar ve günümüz teknolojileriyle desteklenen eğitimiyle, alanında uzman öğretmenler eşliğinde sizlere yeni bir meslek ve güzel bir geleceğin kapılarını açıyor.

Fotoğraflar
Yeni Nesil Meslek Kursu Yeni Nesil Meslek Kursu Yeni Nesil Meslek Kursu Yeni Nesil Meslek Kursu

Ön Muhasebe Nedir?

Ön Muhasebe: İşletmelerin temel muhasebe işlemlerini takip etmektir. Ön muhasebe işletmenin parayla ifade edilen işlemlerini yani, işletmenin nakit parası, stokları, müşterileri, çekleri, senetleri, banka hesapları gibi temel unsurlarının kayıtlarını ve bunların hareketlerini takip etmek için kullanılır.

Bil. Muhasebe Nedir?

Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi, muhasebeye ilgi duyan ve bu sektörde kendine meslek edinmek isteyen kişilerin sektöre kazandırılmasını amaçlayan kapsamlı bir eğitimdir.