İstanbul Kadıköy Bahariye Sürücü Ve Meslek Eğitim Kursları

Bu kursu paylaş
2 Yorum

Bahariye Sürücü ve Meslek Eğitim kursları

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu , Hasta Bakımı Kursu , Yönetici Asistanlığı Kursu , Emlakçılık Kursu , Tıbbi Sekreterlik Kursu , Çocuk Gelişimi Kursu , Hasta Kabul Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bahariye Sürücü ve Meslek Eğitim kursları, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 09.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 62 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bahariye Sürücü ve Meslek Eğitim kursları, 243 gelen talepten 31 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bahariye Sürücü ve Meslek Eğitim Kursları

Merkez. Bahariye Sürücü Kursu Altıyol Meydanı Mürver Çiçeği Sk No:14 kat=1-2-3-4-Kadıköy/İST 0216-550 30 00//0555 986 71 03

www.bahariyesurucukursu.com

Şube: Bahariye Meslek Eğitim Kursları : Söğütlü Çeşme Cd Mahmut aba Sk No.13 kat 2 Kadıköy/ist  
www.bahariyemeslekkurslari.com

www.ehliyet.com.tr

Fotoğraflar
Bahariye Sürücü ve Meslek Eğitim kursları Bahariye Sürücü ve Meslek Eğitim kursları Bahariye Sürücü ve Meslek Eğitim kursları Bahariye Sürücü ve Meslek Eğitim kursları Bahariye Sürücü ve Meslek Eğitim kursları Bahariye Sürücü ve Meslek Eğitim kursları

B Ehliyet Nedir?

B sınıfı ehliyet otomobil kullanımı için gerekli olan ehliyet sınıfıdır.

B sınıfı ehliyet hangi araçları kullanır?

Bu ehliyet sınıfına sahip olan sürücüler;
Otomobil(B),kamyonet(B) ayrıca traktör(F),motor bisiklet(M) ve ATV(B1)
araçlarını kullanabilirler.
Son yapılan değişiklikle beraber şayet istenirse bu ehliyet tipinde sadece otomatik vites araç kullanmak için sürücü kursuna başvuru yapılabilir. Ancak otomatik vites ehliyeti için başvuru yapan sürücüler manuel vitesli araçları kullanamazlar.

B sınıfı ehliyet nasıl alınabilir?

B sınıfı ehliyet almak için öncelikle Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel ehliyet kurslarından birine kayıt yaptırmalısınız. Yine son yapılan mevzuat değişikliği ile birlikte taban fiyat uygulamasına geçilmiştir. Bu nedenle her il valiliği tarafından belirlenen taban fiyatı ile bütün sürücü kursları il genelinde aynı fiyatı uygulamak zorundadır.2018 yılında da taban fiyat uygulaması devam etmektedir.
Bu nedenle eskiden sürücü adayları için ehliyet kursu seçiminde en önemli kriter, sürücü kursunun fiyatıydı.Ancak artık sürücükurslarının  kalitesi  ve diğer şartları ön plana çıkmaktadır. Hangi kursa giderseniz gidin sürücü kursları size aynı fiyatı vermek zorundadır. Bu nedenle sürücü kursunu seçerken kalitesini araştırmanız unutulmaması gereken bir noktadır.

B sınıfı ehliyet için gerekli olan belgeler nelerdir?

• Nüfus cüzdanı fotokopisi
• Eski sürücü belgeniz varsa fotokopisi
• Öğrenim durumunuzu belirten bir belge veya diplomanız
• 6 Adet fotoğraf
• Sürücü olur sağlık raporu
• Kan grubu kartı
• Adli sicil kaydı beyanı- Sürücü kursunda doldurulacak.
• Adres beyanı-Sürücü kursunda doldurulacak.
• Sözleşme-Sürücü kursunda doldurulacak.

A2 Ehliyet Nedir?

Gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir. A2 ehliyet ne kadar sürede alınır? Sorusuna cevap vermeden önce bu ehliyeti almak için başvuru şartlarına uymanız gerekir. Bunlardan biri yaş sınırıdır. Yeni yasaya göre 18 yaşında olan bireyler başvuru hakkını kullanabilir. Milli eğitim bakanlığına bağlı kurslara giden birey daha sonra bakanlığa bağlı kursun alanında motosiklet ile direksiyon sınavına girerek başarısını tespit ettirir. İlk sınav toplam 50 sorudan oluşur. Motor, trafik, ilkyardım hakkında bilgileriniz ölçülür. Motosiklet sınavında ise kursun size verdiği araçla alana gidersiniz. Düzenlenmiş olan parkurda 35 dakika boyunca ayağınızı yere değdirmeden, düşmeden ve bir yere çarpmadan aracı kullanmanız gereklidir.  
Verilen Kursların Ayrıntıları
Bahariye Sürücü ve Meslek Eğitim Kursları www.ehliyet.com.tr
Bahariye Sürücü Kursu www.ehliyet.com.tr
Sürücü Kursu A1-A'-A -B -D Ehliyetleri
bahariye Hasta Bakıcı Kursu MEB Onaylı
Emlakçılık Kursu
Bahariye Çocuk Gelişimi Kursu
Bahariye Hasta Kabul işlemleri www.bahariyemelekkurslari.com

Yorumlar
Ayşenur AYDIN
Hasta Kabul kursu arıyordum ve kursbudur.com dan talep oluşturdum. Sağ olsunlar hemen Bahariye den aradılar ve anlaştım. Hocaları gayet tecrübeli ve ilgili... Teşekkürler kursbudur ve bahariye:)
08.01.2018
Mücahit ÇİFTÇİ
İlginiz ve teklifiniz için teşekkür ederim biraz daha düşünmek istiyorum.
20.06.2017