İstanbul Bahçelievler Emlak Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emlak Kursu

bahçelİevler, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Site Yöneticiliği Kursu , Emlakçılık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emlak Kursu, İSTANBUL BAHÇELİEVLER ve civarında hizmet vermekte olup 10.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5460 kurs/özel ders verenden 794 . sıradadır. Başta Emlakçılık olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emlak Kursu, 5 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Gayrimenkul sektörünün gelişmesinde eğitimli insan gücünün önemine inanan Altın Emlak, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nden aldığı izinle 2004 yılından beri eğitimlerine devam etmektedir.

Emlakçılık kursumuzda dersler teorik ve uygulamalı olarak, alanında uzman öğreticiler tarafından verilmektedir.

Kursumuzda, gayrimenkul işine yeni başlayacak veya bu sektörde çalışmakta olan meslektaşlarımıza mesleğin ilkeleri, temel kavramları, çalışma prensipleri, müşteri ilişkileri gibi mesleğe başlangıçta gerekli olan bilgilerin öğretilmesi, halen bu mesleği yapanların ise mesleki bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi ile sektördeki son gelişmelerden haberdar edilmesi hedeflenmektedir.

Fotoğraflar
Emlak Kursu Emlak Kursu Emlak Kursu Emlak Kursu Emlak Kursu Emlak Kursu Emlak Kursu Emlak Kursu Emlak Kursu Emlak Kursu


Verilen Kursların Ayrıntıları
Bu program, apartman, site ve toplu konutlardaki mevcut gelişmeler ve sektör ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış olup, programı tamamlayanların profesyonel apartman ve site yöneticisi olarak çalışabilmeleri mümkün olabilir. • Site Ve Apartman Yöneticiliği Kursu kurs ücretimiz 850-TL (KDV dahil). Sınav ücreti ve sertifika için ek bir ücret alınmamaktadır. • Eğitim ödemelerinizi anlaşmalı kredi kartları ile de taksitle ödeyebilirsiniz. iletişim : 0212 65 17 60 http://www.siteapartmanyoneticiligikursu.com/
Gayrimenkul sektörünün gelişmesinde eğitimli insan gücünün önemine inanan Altın Emlak, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nden aldığı izinle 2004 yılından beri eğitimlerine devam etmektedir. Emlakçılık kursumuzda dersler teorik ve uygulamalı olarak, alanında uzman öğreticiler tarafından verilmektedir. İletişim : Şirinevler: 0 (212) 654 17 60 Pendik : 0 (216) 374 40 72 www.emlakkursu.com