İstanbul Bahçelievler Hüseyin Dinçer

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hüseyin Dinçer

bahçelİevler, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Photoshop Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hüseyin Dinçer, İSTANBUL BAHÇELİEVLER ve civarında hizmet vermekte olup 01.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5600 kurs/özel ders verenden 3017 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hüseyin Dinçer, 14 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
üniversite-mühendislik öğrencisi, ilkokul-ortaokul matematik eğitimi verebilirim.


Photoshop Nedir?

Adobe Photoshop
Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems'in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır.

Matematik Nedir?

Biçimlerin, sayıların ve niceliklerin yapılarını, özelliklerini, aralarındaki bağıntıları tümden gelimli akıl yürütme yoluyla inceleyen ve aritmetik, geometri, cebir gibi dallara ayrılan bilim dalıdır. Matematik, yeni bilgilerin elde edilmesi, elde edilen bilgilerin açıklanması, denetlenmesi ve sonraki kuşaklara aktarılmasında yer ve zamana bağlı olmayan güvenilir bir araçtır. Eski Yunancada matesis kelimesi matematik kelimesinin köküdür ve ben bilirim anlamına gelmektedir. Daha sonradan sırasıyla bilim, bilgi ve öğrenme gibi anlamlara gelen máthema sözcüğünden türemiştir. Mathematikós öğrenmekten hoşlanan anlamına gelir.
Osmanlı Türkçesinde ise Riyaziye denilmiştir. Matematik sözcüğü Türkçeye Fransızca mathématique sözcüğünden gelmiştir. Matematik insanlık tarihinin en eski bilimlerinden biridir. Çok eskiden matematik, sayıların ve şekillerin ilmi olarak tanımlanırdı. Matematik de diğer bilim dalları gibi geçen zaman içinde büyük bir gelişme gösterdi; artık onu birkaç cümleyle tanımlamak mümkün değil.
Verilen Kursların Ayrıntıları
aranjörlükten dolayı iyi seviyede photoshop biliyorum
üniversite-mühendislik öğrencisi, ilkokul-ortaokul matematik eğitimi verebilirim.