Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mesut  ŞENOVA

adalar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mesut ŞENOVA, İSTANBUL ADALAR ve civarında hizmet vermekte olup 05.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3358 kurs verenden 1218 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Mesut ŞENOVA, 37 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisiyim.Her seviyede İngilize dersi verebilirim.

Yorumlar