İstanbul Bahçelievler Şafak Kapalı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Şafak Kapalı

bahçelİevler, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bil. Muhasebe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Şafak Kapalı, İSTANBUL BAHÇELİEVLER ve civarında hizmet vermekte olup 09.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5734 kurs/özel ders verenden 337 . sıradadır. Başta Bil. Muhasebe olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Şafak Kapalı, 17 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İncirli Metrobüs durağına 3 dakika mesafede bulunan Mali Müşavirlik Bürosunun Müdürlüğünü yapmaktayım. 15 Yıllık deneyim sahibiyim. Genel muhasebe alanında ve ön muhasebe alanında muhasebe programı ile birlikte monografi pratik eğitim vermeyi düşünmekteyim. Gerek Öğrencinin ikametgahı gerekse çalışmış bulunduğum  Mali Müşavirlik ofisine gelinerek eğitimlerimizi sürdürebiliriz.


Bil. Muhasebe Nedir?

Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi, muhasebeye ilgi duyan ve bu sektörde kendine meslek edinmek isteyen kişilerin sektöre kazandırılmasını amaçlayan kapsamlı bir eğitimdir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
İncirli Metrobüs durağına 3 dakika mesafede bulunan Mali Müşavirlik Bürosunun Müdürlüğünü yapmaktayım. 15 Yıllık deneyim sahibiyim. Genel muhasebe alanında ve ön muhasebe alanında muhasebe programı ile birlikte monografi pratik eğitim vermeyi düşünmekteyim. Gerek Öğrencinin ikametgahı gerekse çalışmış bulunduğum Mali Müşavirlik ofisine gelinerek eğitimlerimizi sürdürebiliriz.