İstanbul Zeytinburnu M.T Teknik Sürüş Egitim Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

M.T Teknik sürüş egitim kursu

zeytİnburnu, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Defansif ve İleri Sürüş Kursu , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu , A Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
M.T Teknik sürüş egitim kursu, İSTANBUL ZEYTİNBURNU ve civarında hizmet vermekte olup 27.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 647 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. M.T Teknik sürüş egitim kursu, 201 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
M.E.B. ONAYLI USTA DİREKSİYON ÖĞRETECİLİK BELGELİ VE DENYİMLİ USTAÖĞRETİCİLERİMİZ İLE   İSTANBUL ZEYTİNBURNU İLÇESİNDE.
KENDİ ARACIMIZLA PARKURDA ÖZEL DERS VEREBİLİRİZ.

EĞİTİMDE ;TRAFİĞE GÜVENLİ ÇIKIŞ ,TRAFİKTE GÜVENLİ SÜRÜŞ, GÜVENLİ DÖNÜŞ , GERİ SÜRME, YOKUŞ KALKIŞ   , PARK ETME DIŞINDA ÜZERİNİZDE PANIK YAPMAYA ETKEN OLAN HEYECAN DUYGUNUZU DA MİNİMİZE EDEREK SÜRÜŞÜNÜZÜ GELİSTİRİCEGİZ.
ÖZEL DERS VERMEK İÇİN  ACEMİ EHLİYETLİ SÜRÜCÜLERİ  BEKLİYORUZ.


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Defansif ve İleri Sürüş Nedir?

Araç kullanmak, seyahat etmek, motorlu taşıtların hızları ve yapısı gereği riskli bir faaliyettir. Defansif sürüş, bu faaliyet esnasında, riskleri en asgariye indirme ve olumlu sürücü tutumları sergileme hususunda geliştirilen sürüş tekniğidir. Sürücü ve diğer yol kullanıcılarının güvenliği için tasarlanmış bir tür sürüş uygulamasıdır. Öğrenmenin ve uygulayabilmenin en iyi yolu, sertifikalı bir eğitim kurumundan ya da uluslararası standartlarda bu sertifikaya sahip olan kurum ve kuruluşlardan alabileceğiniz, savunmaya dayalı sürüş eğitimleridir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
  M.E.B ONAYLI USTA ÖĞRETİCİLERİMİZLE  SİZLERE  TRAFİKTE GÜVENLİ EĞİTİM VERMEKTEN ONUR DUYARIZ