İstanbul Bahçelievler Sıla Sürpriz

Bu kursu paylaş
2 Yorum

Sıla Sürpriz

bahçelİevler, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Piyano Özel Ders , Keman Kursu , Piyano Kursu , Solfej Kursu , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sıla Sürpriz, İSTANBUL BAHÇELİEVLER ve civarında hizmet vermekte olup 26.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6453 kurs/özel ders verenden 1361 . sıradadır. Başta Keman olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sıla Sürpriz, 206 gelen talepten 40 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2015 Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi mezunuyum.
2019 Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi keman bölümü son sınıf öğrencisiyim.  Keman ve piyano eğitimi verilir.

Fotoğraflar

Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Piyano Özel Ders Nedir?

Birebir piyano eğitimi verilir.

Piyano, klavyeli, telli bir araçtır. Hem melodinin, hem de armoninin çalınmasını sağladığı için müzik aletlerinin en zenginlerinden sayılır. Uzun bir gelişme devresinden bugünkü haline ulaşan piyano, Ortaçağ'da org aletine klavye uygulanmasıyla doğmuştur denilebilir. 13. yüzyıldaki «dülsimer» adlı araca da 14. yüzyılda klavye uygulaması ile «klavisiteryum» elde edilmiştir. Daha sonra buna da madeni teller yerleştirildi ve ilkel bir klavsen ortaya çıktı.
Bu alet daha sonra İtalya ve Almanya'da daha da geliştirildi. 1745'ten sonra ilk defa sesi yumuşatan pedal uygulandı. Altı oktavlı ilk piyano ise 1794'te John Broadwood tarafından yapıldı. 1796'da da Erard ilk kuyruklu piyanoyu geliştirdi. Piyanoda tabii sesleri veren tuşlar fildişi kaplıdır. Bunların arasında daha kısa abanoz tuşlar vardır. Telleri çelikten veya pirinçtendir. Piyano gerçek değerini Beethoven'in sonatlarıyla bulmuştur. Liszt, Rubinstein, Paderewski ve Rahmaninof da ona gereken değeri kazandırmışlardır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
12 yılını  Almanya’da geçirmiş psikolog Gülperi Çaylak’tan özel Almanca dersi
piyano öğrenmek isteyenlere ders verilir
Özel keman eğitimi verilir. Amaç öğrencinin müzikle bağdaşması ve profesyonel yolda ilerlemesidir.
piyano öğrenmek isteyenlere ders verilir
Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Keman bölümü mezunundan özel keman piyano ve solfej dersi
12 yılını  Almanya’da geçirmiş psikolog Gülperi Çaylak’tan özel Almanca dersi

Yorumlar
Gülperi
Hocam sizi tanıdığımız için mutluyuz
04.05.2019
H nu
İyi eğitim veren biri
03.05.2019