İstanbul Bahçelievler Tuğçe Basak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuğçe  Basak

bahçelİevler, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuğçe Basak, İSTANBUL BAHÇELİEVLER ve civarında hizmet vermekte olup 09.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 384 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuğçe Basak, 665 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her turlu özel eğitim dil konuşma özel öğrenme güçlüğü olan bireyler KPSS ALES açıköğretim ve açık lise öğrencileri ile çalışma imkanım var özel eğitim uzmanıyım ve yüksek lisans ve çeşitli sertifikalarım ile aldığım eğitimler sayesinde yardımcı olabilirim


Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.

KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.