İstanbul Bakırköy Ataköy Tenis Akademi

Bu kursu paylaş
3 Yorum

ATAKÖY TENİS AKADEMİ

bakirköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yüzme Kursu , Tenis Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ATAKÖY TENİS AKADEMİ, İSTANBUL BAKIRKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 21.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5457 kurs/özel ders verenden 439 . sıradadır. Başta Tenis olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. ATAKÖY TENİS AKADEMİ, 365 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1980 yılında İstanbul Atatürk Eğitim Enstitüsü Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünü bitirdim. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde lisansımı tamamladım.25 Mayıs – 09 Haziran 2009 tarihleri arasında İstanbul ilinde düzenlenen 1. kademe yardımcı Antrönör kursunu başarıyle bitirerek yardımcı antrönör belgesini aldım.Tenis sporuna masa tenisi oynayarak başladım ve çeşitli kuluplerde yardımcı antrenörlük yaptım. B.J.K Yeşilköy Spor Tesisleri’nde tenis spor okullarını organize ettim.Ayrıca tenis federasyonunun organize ettiği tenis turnuvalarına lisanslı oyuncu olarak katılmaktayım.

34-1050 tescil nolu Bakırköy Yıldırım Spor Kulubü faaliyetleri arasına almak istediği tenis branşını 05.08.2009 tarihinde branş ilavesi yaparak tescil etmiştir.

Tenis sporunun Türkiye’de hak ettiği yerde olmadığını gördüm ve geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimize tenis sporunu tanıtmak, sevdirmek ve performans tenisçileri olmaları için çalışıyorum.

Sizler de tenis sporu ile tanışarak ve bu sporu öğrenerek terlemenin ve yorulmanın zevkini yaşarken stresten uzaklaştığınızı ve iş yorgunluğunuzu attığınızı hissedeceksınız. Tenis Kursu, Ataköy Tenis Akademi, Sizleri kortuma davet ediyorum.

Fotoğraflar
ATAKÖY TENİS AKADEMİ ATAKÖY TENİS AKADEMİ ATAKÖY TENİS AKADEMİ


Verilen Kursların Ayrıntıları
bakırköy yıldırım spor kulubü her yaşa yüzme öğretiyoruz.yenibosnada özel bır kolejin havuzundayız www.yuzme.net

Yorumlar
Damla YALMUN
Şenol Hocam dan tenis dersi almıştım. Dersin olduğu günleri iple çekiyordum çok keyif aldım. Tavsiye ederim..
11.01.2018
Ezgi TARTIK
Merhabalar Şenol hoca ile ilk derslere basladik. Saygılı ve işini iyi yapan bi egitmen. Herkese tavsiye ederim
12.05.2018
Ezgi TARTIK
Merhabalar Şenol hoca ile ilk derslere basladik. Saygılı ve işini iyi yapan bi egitmen. Herkese tavsiye ederim
12.05.2018