İstanbul Bakırköy Betüş Erdemli

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Betüş Erdemli

bakirköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Access The Bars Kursu , Fizik Tedavi Kursu , Kekemelik Kursu , Konuşma Terapisi Kursu , Yaşlı Bakım Kursu , Rehabilitasyon Kursu , Özel Eğitim Kursu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Betüş Erdemli , İSTANBUL BAKIRKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 18.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5591 kurs/özel ders verenden 4689 . sıradadır. Başta Fizik Tedavi olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Betüş Erdemli , 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yaşlı Bakım, Kekemelik, Fizik tedavi özel ders verilir.


Access The Bars Nedir?

Access Enerji Dönüşümü (Access Enerji Transformation ) sistemi içerisindeki başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmalar Amerika'da Gary Douglasve Dr.Dain Heer tarafından geliştirilmiştir. Beyniniz büyük bir kapasitördür.Yani gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. Tüm düşüncelerinizin ve duygularınızın, algı ve hislerinizin bir elektriksel bileşeni vardır. Anlam yüklediğiniz her şeyi beyninizde depolarsınız. Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen, milyonlarca yıllık düşünce, önemseme ve tutumları hafızasına atan, dev bir bilgisayar gibidir. Başınızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerinizin, fikirlerinizin, duygularınızın, inançlarınızın ve kararlarınızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları sildiğiniz gibi. Yaklaşık bir saat süren Bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok "var olabilmeye, anda kalabilmeye" başlanabilir.

Fizik Tedavi Nedir?

Fizik tedavi, vücuda dışarıdan uygulanan sıcak, soğuk uygulamalar, elektrik akımları, masaj ve egzersiz ile ağrıyı kesmeye yönelik uygulamaları içeren ve kas iskelet sistemi hastalıklarında ya da yararlanmalarında uygulanan ilaç dışı bir tedavişeklidir.