İstanbul Bakırköy Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi

bakirköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Çocuk Atölyesi Kursu , Tiyatro Kursu , Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Konservatuar Kursu , Sahne Sanatları Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi, İSTANBUL BAKIRKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 19.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 128 . sıradadır. Başta Güzel Sanatlar olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi, 111 gelen talepten 22 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sanat tasarım atölyemizde Resim,seramik,gsf hazırlık,tiyatro,drama,konservatuara hazırlık kursları ile sizlere yardımcı olmamıza ne dersiniz ? İyi bir bir birey oyuncu ve eğitim hayatınıza yön vermek isterseniz sizi de kursumuza bekliyoruz. Özel sınıflarımız da sadece 10 kişilik sınıflarda eğitim alabilirsiniz. Bire bir derslerimiz ve aynı zaman da 5 kişilik hazırlık sınıflarımızda mevcuttur. Tiyatro okulumuzda hazırlanacak oyunları oynamayı konservatuara hazırlık kurslarımızla eğitim hayatınızı güçlendirip şekillendrin.

Fotoğraflar
Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi Bizon Sanat Tasarım&Atölyesi


Verilen Kursların Ayrıntıları
Bizon sanat tasarım atölyesinde çocuklarınıza uygun olacak bütün aktiviteler mevcuttur. Drama -
oyun abisi  - çocuk tiyatrosu - masal atölyesi mevcut olup çocuklarınızı güvenle bırakabilirken sizde kendinize biraz vakit ayırın. Detaylı bilgi için 0539 594 34 50 nolu telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.
Bizon sanat tasarım atölyesi olarak sizlere tiyatro tarihinden başlayarak bir üniversite gibi eğitim sunarak sizlerin hem bir kariyer fırsatı hem de hobi fırsatı sunuyoruz. Tiyatro kursumuz da 10-12 kişilik sınıflarımız da olacak olan eğitimimiz 8 ay sürecektir. Bu süre zarfında kursiyerlerimiz ile ortak belirlenen bir tiyatro oyunu çalışıp hazırlanıp kurs sonunda sahnelenecektir. Detaylı bilgi için 0539 594 34 50 nolu telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.
Yetişkin ve çocuk drama kursumuz da çocuklarımızın farkındalık beceri çabuk düşünebilme ve harekete geçme gibi becerilerinin farkına vardırılarak tamamlanması ve aynı zaman da yeteneği olan branşlara yönlendirmeler yapılmak üzere sizleri de kursumuza bekliyoruz. Detaylı bilgi için 0539 594 34 50 nolu telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.
Temeli canlandırmaya dayanan “yaratıcı drama” oyunsu süreçlerde ortaya konan kurgulardan ve bu kurgulardan yola çıkarak yapılan sorgulamalardan oluşur. Bu özellikleriyle yaratıcı drama alanı üç ana disiplinden beslenir. Eğitim, tiyatro ve güzel sanatlar. Yaratıcı dramanın aşamalı ilerleyen programında eğitim bilimeleri alanından; amaç – kazanım ilişkisi, program ve program özellikleri, davranış değiştirme süreci, ölçme-değerlendirme yöntem ve teknikleri, yaş gelişim özellikleri, bilişsel, duyuşsal ve devinişsel alanlar, üst bilişsel öğrenme alanları, oluşum süreçleri vb konularda çalışılacaktır. Tiyatro tarihi, oyunculuk, sahne bilgisi, tiyatro yöntem ve teknikleri, dramatik kurgu ve dramatik kurgunun bileşenleri, mask, mim, imge, Ezilenlerin Tiyatrosu, epik tiyatro vb konuları, yaratıcı dramanın tiyatro disiplini ile ilişkilendirilerek verilecektir. Güzel Sanatlar alanı yaratıcı drama ile hedeflenen estetik gelişime en çok katkı sağlayan alandır. Bu nedenle yaratıcı drama derslerinde sanat akımları, plastik sanatlar yaratıcı drama ilişkisi ve  müzede yaratıcı drama konularında çalışılacaktır. Detaylı bilgi için 0539 594 34 50 nolu telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.
Konsrvatuar tiyatro eğitimi almak için sınav kaygınız olmasın uzman ve tecrübeli eğitmenlerimiz sizleri istediğiniz üniversiteye yerleştirmek için tüm gayretleri ile sizleri hazırlayacaktır. Referanslarımız mevcut olup devlet üniversitesi ve özel üniversitelerde en az %50 burs almanızı sağlayacaklardır. Detaylı bilgi için 0539 594 34 50 nolu telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.
Sahne sanatları kursumuzda kınservatuara hazırlık tiyatro bölümü hakkında sizlere yardımcı olmak bire bir ve 5 kişilik sınıflarımızla hizmetinizde.  Gelişim ses nefes parça çalışması ve incelenmesi son olarak sınava hazırlık olarak size yardımcı olmaya  hazırız. Bırakın biz sizi en özel ve kaliteli bir üniversiteye yerleştirmek için yardımcı olalım. Detaylı bilgi için 0539 594 34 50 nolu telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.
Güzel sanatlar resim kursları için hazırlık atölyemiz kurulduğu zamandan bu yana yaklaşık öğrencilerinin hepsini ülkemizin köklü üniversitelerine yerleştirmiş ve başarı yüzdesini her geçen gün arttırmıştır. Sizinde hayaliniz bu yönde ise yeteneğinizi bırakın biz geliştirelim Detaylı bilgi için 0539 594 34 50 nolu telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.