İstanbul Esenler Emrah Aksoy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emrah Aksoy

esenler, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emrah Aksoy, İSTANBUL ESENLER ve civarında hizmet vermekte olup 15.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4700 kurs/özel ders verenden 276 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emrah Aksoy, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
6 yıldır özel ders vermekteyim. Matematik ve geometri alanında tüm lise öğrencilerinin sorunlarını bire bir ve etkili bir biçimde çözerim. İstanbulun her yerinde özel ders veriyorum. Gerçekten sınava yönelik çalışmak isteyenler tüm öğrencilerimiz benimle iletişime geçsin. Onları matematik ve geometri de en iyi şekilde sınava hazırlayacağım. BAŞARI SADECE İNANANLARINDIR.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
En önemli hususlardan birisi konuların derste öğrenilmesidir, bu sayede öğrenciler sınava hazırlık yaparken konu tekrarlarına fazla vakit harcamayacak ve çok kısa göz gezdirmenin ardından hızlı ve bol miktarsa soru çözme şansını elde edecekler.
Çocuklara matematiği eğlenceli şekilde öğretmenin en faydalı yol olduğunu düşünmekteyim. Onlara öğretilen konuları, zihinlerinde yer etmesini sağlayacak bazı gösteriler ile öğretmeyi düşünüyorum.
Tüm konuları  en iyi şekilde eğlenceli ve anlaşılır anlatmak benim en temel ilkemdir. Konunun hemen ardından ise sorular çözerek konuyu öğrencinin aklına kazırım, hemen ardından zaten onu test ederim ve durumunu anlayarak çalışmaya yön veririm. En önemlisi de bir soru çözerken aşama aşama ekleme yaparak soru çeşitliliği sağlarım ve bu da öğrencinin tahmin yeteneğini arttırır. Bu sayede İTÜ yü kazandım. Gelin sizinle de beraber başaralım bunu.