İstanbul Beşiktaş Gökhan Şenlik

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Gökhan Şenlik

beşİktaş, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Spor Koçluğu Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Tenis Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gökhan Şenlik, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 03.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6454 kurs/özel ders verenden 40 . sıradadır. Başta Tenis olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gökhan Şenlik, 115 gelen talepten 58 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük bölümü mezunuyum. Uzmanlığımı tenis üzerine almış olup, 3.kademe antrenörlük belgesine sahibim. 8 yıldır farklı spor kulüplerinde Kondisyonerlik yaptım ve aynı zamanda eğitmen koçluğu yaptım. İstanbulda her yaşa uygun özel veya grup dersleri vermekteyim.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Kondisyon

Zayıflamak istiyorsak mutlaka nabız yükseltmemiz gerekmektedir.
Düzenli ve proğramlı egzersiz proğramları ile 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde vucudunuzdaki değişimi göreceksiniz
Kondisyon

Zayıflamak istiyorsak mutlaka nabız yükseltmemiz gerekmektedir.
Düzenli ve proğramlı egzersiz proğramları ile 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde vucudunuzdaki değişimi göreceksiniz
Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük bölümü mezunuyum. Uzmanlığımı tenis üzerine almış olup 3. Kademe kıdemli tenis antrenörlük belgesine sahibim. İstanbulda Her yaşa uygun özel veya grup dersleri vermekteyim.   Konum olarak İstanbul'da tüm semtlerde ders verebilirim.

Yorumlar
SELİN
Daha önce de tenis dersi almıştım ama Gökhan hoca ile gerçekten tenisi öğrendiğimi farkettim. İşini severek yaptığı için gösterdiği ilgi, alaka ve titizlik fazlasıyla sizi motive ediyor, öğrenme aşamasında İyi ki sizi tanımışım. Haftaya eşimle geliyoruz derse :)) EN YÜKSEK PUAN 5 BURADA AMA BEN SİZE 10 VERİYORUM :)) Sevgiler Saygılar
25.01.2019