Adıyaman Merkez Gökhan Şenlik

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Gökhan Şenlik

merkez, ADIYAMAN
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Masaj Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Tenis Kursu , Besyo Hazırlık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gökhan Şenlik, ADIYAMAN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 03.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADIYAMAN ilinde hizmet veren 33 kurs/özel ders verenden 40 . sıradadır. Başta Tenis olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gökhan Şenlik, 115 gelen talepten 58 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük bölümü mezunuyum. Uzmanlığımı tenis üzerine almış olup, 3.kademe kıdemli  tenis antrenörlük belgesine sahibim. İstanbulda Her yaşa uygun özel veya grup dersleri vermekteyim.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
İlk eğitimini üniversitede belgeli olarak aldığım masaj eğitimimi yaklaşık 4 yıldır ilerlemeye yönelik eğitim ve sempozyumlara katılarak geliştirmeye çalışıyorum.  Şuan klasik, terapi masaj ve spor masajı gibi uzmanlıklarım bulunmaktadır.    Istanbul'da her semtte hizmet vermekteyim.
Yaşam koçu, danışanına akıllı sorular sorarak, danışanının farkındalığını geliştirir. Koçluk seansları esnasında danışanının itirazlarını iyi çözümler. Koçluk seansları danışanın gösterdiği dirençleri ustalıkla çözer. Yaşam koçu danışanı ile sohbet halinde olur.
Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük bölümü mezunuyum. Uzmanlığımı tenis üzerine almış olup 3. Kademe kıdemli tenis antrenörlük belgesine sahibim. İstanbulda Her yaşa uygun özel veya grup dersleri vermekteyim.   Konum olarak İstanbul'da tüm semtlerde ders verebilirim.
Spor hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır. İnsanlar spor yaparak ya da sporla ilgilenerek zamanının bir kısmını harcarlar. Herkes tarafından bilindiği üzere spor hem zihinsel hem de bedensel olarak insan vücuduna sayısız yararı vardır. İnsanlar zinde kalmak ya da sağlıklı yaşamak için spor yaparlar ve buna dikkat ederler. İnsan vücudunun besinlere ihtiyacı olduğu kadar spora da ihtiyacı vardır. Spor yaparak hem günün stresinden arınmış olunur hem de insan vücudunun yenilenmesine ve güçlenmesine katkı  sağlanır. Doğru ve sağlıklı spor yapabilmek için profesyonel yardım almak önemlidir ve kulaktan duyma bilgilerle spor yapılmamalıdır. Bu nedenden dolayı ve spor yapan insan sayısının artmasıyla beraber bu konuda uzman olan insana olan ihtiyaç artmış oldu. Bu ihtiyacı gidermek için üniversitelerde ‘Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ‘ diğer bir deyişle Besyo bölümleri açılmış ve açılmaya devam etmektedir. Neredeyse Besyo bölümü olmayan üniversite yok gibidir. Besyo bölümlerinin amacı sporu bilimsel olarak inceler ve antrenör, yönetici, sporcu yetiştirir. İnsanlar bu bölümlere rahatça yerleşebilmek için besyo hazırlık kursu alırlar. Bunun başlıca nedenlerinden biri de bu bölüme yerleşmek isteyen öğrenciler sınav ve mülakatı rahat ve sıkıntısız bir şekilde atlatmak istemesidir.

Besyo bölümü çok sayıda sporcu antrenör ve yönetici yetiştirir. Bu insanları yetiştirirken dünyayı yakalamaya çalışırlar. Bu bölümün amaçlarından biriside ülkemizin spor alanında gelişmesini sağlamaktır. Bilindiği üzere spor alanında çok başarılı bir ülke sayılmayız. Uluslar arası başarılarımız neredeyse yok denecek kadar azdır. İnsanlarımız nadiren de olsa yaşadıkları bu olayları yıllar boyu konuşmuşlardır. Geçmişe bakıldığı zaman aslında böylesine köklü bir milletin spor alanında çok geri kalmış olduğu apaçık ortadır. Son yıllarda görüldüğü üzere spor alanında çok büyük atılımlar yapılmaya başlandı. Yeni statlar, spor kompleksleri yapılmaya ve insanlara hizmet vermeye başladı. Devlet kurumları ücretsiz spor eğitim dersleri vermeye başladı. Bunlar göz önünde bulundurulduğu zaman , bu eğitimi verebilecek insanlara ihtiyaç duyuldu. Bu ihtiyacı gidermek için besyo bölümlerine olan arz giderek artmaya başladı. İnsanlar bu rekabetten başarılı bir şekilde çıkmak için besyo hazırlık kursu alma ihtiyacı ortaya çıktı.

Son yıllarda bakıldığında spor sektörü giderek büyümeye ve gelişmeye başladı. Hatta bazı küçük ülkeler sporcu transferleri sayesinde büyük gelirler elde etti ve aynı zamanda ülkelerini de tanıtmış oldular. Bu sporcular ülkelerini diğer insanlara tanıtarak o ülkenin bilinmesine büyük katkı sağladı. İnsanlar ve ülkeler bu büyük pazardan geri kalmamak için spor alanında büyük atılımlar yaptılar. Bu da besyo bölümüne olan arzı ve talebi arttırdı. Eğer iyi bir besyo bölümüne yerleşmek istiyorsanız, bir besyo hazırlık kursu almanız size çok büyük katkı sağlayacaktır.

Yorumlar
SELİN
Daha önce de tenis dersi almıştım ama Gökhan hoca ile gerçekten tenisi öğrendiğimi farkettim. İşini severek yaptığı için gösterdiği ilgi, alaka ve titizlik fazlasıyla sizi motive ediyor, öğrenme aşamasında İyi ki sizi tanımışım. Haftaya eşimle geliyoruz derse :)) EN YÜKSEK PUAN 5 BURADA AMA BEN SİZE 10 VERİYORUM :)) Sevgiler Saygılar
25.01.2019