İstanbul Bakırköy Jale İzzetoğlu Erözkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Jale  İzzetoğlu Erözkan

bakirköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Tiyatro Kursu , Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Diksiyon Kursu , Sahne Sanatları Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Jale İzzetoğlu Erözkan, İSTANBUL BAKIRKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 24.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4721 kurs/özel ders verenden 2664 . sıradadır. Başta Sahne Sanatları olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Jale İzzetoğlu Erözkan, 27 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Konservatuvar tiyatro bölümü mezunu ve profesyonel oyuncuyum. Uzun yıllardır oyunculuk ve eğitmenlik yapmaktayım. Aynı zamanda radyo spikerliği, programcılığı ve editörlüğü de yaptım. Belediye ve özel kuruluşlarda diksiyon eğitmeni olarak yıllarca çalıştım.İstanbul içinde çocuklara ve yetişkinlere yönelik tiyatro, drama ve diksiyon ve nefes dersleri vermekteyim.Bireysel derslerin yanında, kurumsal şirketlere ve gruplara da ders veriyorum.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Uzun yıllardır diksiyon ve etkili konuşma dersi veriyorum. Belediyelerde ve özel kurslarda grup ders geçmişim vardır. Bunun yanısıra özel ders de vermekteyim. Gruplara, şirketlere ve bireysel olarak hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik çalışmalarım vardır.