İstanbul Bakırköy Nigara Halmetova

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nigara Halmetova

bakirköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Outlook Kursu , SPSS Kursu , Matematik Kursu , YÖS Kursu , İstatistik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nigara Halmetova, İSTANBUL BAKIRKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 17.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6458 kurs/özel ders verenden 191 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nigara Halmetova, 143 gelen talepten 21 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba kursiyer,

Öncelikle şunu şöylemeliyim ki, Yıldız Teknik Üniversitesi istatistik Bölümünü Yabancı uyruklu öğrenci olarak kazandığım için sana bu konuda ki tecrübelerimi seve seve aktarabilirim. Hocandan öte, sana gireceğin bu zorlu yolda akıl danışmanlığı yapıp, senin de azmin ve başarma tutkunla bu yolu birlikte yürüyebiliriz. IQ, Matematik,Geometri ve üniversite tercihlerin, üniversite başvuru tarihleri ve evrakların konusunda sana yardımcı olacağım. Yapman gereken tek şey YÖS kitaplarını hazırlayıp, vaktini eğitimimize ayırmak. Eğer cevabın evetse, veya herhangi bir konuda bilgi edinmek istersen bana çekinmeden ulaşabilirsin.


Word Nedir?

Microsoft Word, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan ve Bill Gates'in sahibi olduğu yazılım firması Microsoft tarafından Microsoft Windows ve Apple Macintosh işletim sistemleri tabanında çalışmak üzere yazılan ve dağıtımı yapılan bir sözcük işlemci programı. Microsoft Word 2010 profesyonel kalitede belgeler oluşturmanıza yardımcı olması için tasarlanmış bir sözcük, programıdır. En belirgin belge biçimlendirme araçlarıyla, Word, düzenleme ve belgelerinizi daha verimli bir şekilde yazmak yardımcı olur. Word ayrıca güçlü düzenleme ve böylece, başkalarıyla kolayca işbirliği yapabileceğiniz araçları düzeltme içerir.

Word ile Neler Yapılabilir?

• Word programı birçok işlemi otomatik biçimde kendisi yapar. Örneğin; yazılan metin bilgilerine ait içindekiler, indeks, sayfa numaraları, dipnot bilgileri ve bunun gibi birçok işlemler hızlı ve kolayca hazırlanabilir.

• Yanlış yazılan bilgileri düzeltilebilir, yeni bilgiler eklenebilir veya silinebilir.

• Bir alan seçilebilir, seçilen alan silinebilir, kopyalanabilir ve yapıştırılarak yeni kopyaları elde edilebilir.

• Çizim yapılabilir, grafik ve tablo oluşturulabilir.

• Yazıda çeşitli yazı tipleri ve fontlar kullanılabilir.

• Çeşitli sayfa görünümleri oluşturulabilir.

• Kelimeler düzeltilebilir, eş anlamlıları bulunabilir, kelimeler toplu olarak değiştirilebilir.

• Adres mektup birleştirilebilir, zarf üzeri ve etiket yazdırılabilir.

Excel Nedir?

Excel, Microsoft Windows ile Apple Macintosh işletim sistemli bilgisayarlarda çalışabilen, elektronik tablolama programıdır. Microsoft Excel içinde birçok formül, meta, işaret sayı, rakam gibi unsurlar bulunur. Bu unsurlar ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Verilen Kursların Ayrıntıları
TEOG hazırlık öğrencilerine ve derslerine takviye almak isteyen ilköğretim öğrencilere matematik dersi verilmektedir.
Yabancı uyruklu öğrenci sınavı ile üniversiteyi kazanmış biri olarak, size doğru yolu gösterip, IQ,matematik ve geometri derslerinize destek olabilirim.