Bu kursu paylaş
0 Yorum

Soykan Taşpınar

bakirköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Xsteel Kursu

Kurs Veren Hakkında
Kurumsal bir firmanın Proje & Dizayn Bölümünde Çalışmaktayım. Autocad, Xsteel, SAP2000, konularında eğitimler vermekteyim. Eğitimlerimdeki temel amaç ve hedeflerim;
1-) Programlara hakimiyet açısından belirlemiş olduğum ders takvimine göre örnekler ışığı altında komutları öğretmek,
2-) Çizim programlarının kısa yolları, bilinmeyen komutları, size fark ve hız katacak gerekli bilgi ve pratiklikleri öğretmek,
3-) Yurt içi ve Yurt dışı örnek projeler üzerinde proje tasarımı, üretim planlama, imalat resimleri hazırlama, malzeme planlama, teknik resim oluşturma, single ve assembly mantığını kavratma, cnc tezgahlar için NC kodları oluşturma gibi çalışmalar yapılacaktır.
Not: Öğrenci talebine göre ders müfredatı belirlenebilir. Zaman ve mekan ayarlaması karşılıklı konuşulacak uygun olan her ortamda yapılabilir.  


Verilen Kursların Ayrıntıları
Kurumsal bir firmanın Proje & Dizayn Bölümünde Çalışmaktayım. Autocad, Xsteel, SAP2000, konularında eğitimler vermekteyim. Eğitimlerimdeki temel amaç ve hedeflerim; 1-) Programlara hakimiyet açısından belirlemiş olduğum ders takvimine göre örnekler ışığı altında komutları öğretmek, 2-) Çizim programlarının kısa yolları, bilinmeyen komutları, size fark ve hız katacak gerekli bilgi ve pratiklikleri öğretmek, 3-) Yurt içi ve Yurt dışı örnek projeler üzerinde proje tasarımı, üretim planlama, imalat resimleri hazırlama, malzeme planlama, teknik resim oluşturma, single ve assembly mantığını kavratma, cnc tezgahlar için NC kodları oluşturma gibi çalışmalar yapılacaktır. Not: Öğrenci talebine göre ders müfredatı belirlenebilir. Zaman ve mekan ayarlaması karşılıklı konuşulacak uygun olan her ortamda yapılabilir.

Yorumlar