Ücretsiz Teklif Al

Soykan Taşpınar

Kurs Yeri : BAKIRKÖY, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Xsteel kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Kurumsal bir firmanın Proje & Dizayn Bölümünde Çalışmaktayım. Autocad, Xsteel, SAP2000, konularında eğitimler vermekteyim. Eğitimlerimdeki temel amaç ve hedeflerim;
1-) Programlara hakimiyet açısından belirlemiş olduğum ders takvimine göre örnekler ışığı altında komutları öğretmek,
2-) Çizim programlarının kısa yolları, bilinmeyen komutları, size fark ve hız katacak gerekli bilgi ve pratiklikleri öğretmek,
3-) Yurt içi ve Yurt dışı örnek projeler üzerinde proje tasarımı, üretim planlama, imalat resimleri hazırlama, malzeme planlama, teknik resim oluşturma, single ve assembly mantığını kavratma, cnc tezgahlar için NC kodları oluşturma gibi çalışmalar yapılacaktır.
Not: Öğrenci talebine göre ders müfredatı belirlenebilir. Zaman ve mekan ayarlaması karşılıklı konuşulacak uygun olan her ortamda yapılabilir.  


Kurs Detayı

Kurumsal bir firmanın Proje & Dizayn Bölümünde Çalışmaktayım. Autocad, Xsteel, SAP2000, konularında eğitimler vermekteyim. Eğitimlerimdeki temel amaç ve hedeflerim; 1-) Programlara hakimiyet açısından belirlemiş olduğum ders takvimine göre örnekler ışığı altında komutları öğretmek, 2-) Çizim programlarının kısa yolları, bilinmeyen komutları, size fark ve hız katacak gerekli bilgi ve pratiklikleri öğretmek, 3-) Yurt içi ve Yurt dışı örnek projeler üzerinde proje tasarımı, üretim planlama, imalat resimleri hazırlama, malzeme planlama, teknik resim oluşturma, single ve assembly mantığını kavratma, cnc tezgahlar için NC kodları oluşturma gibi çalışmalar yapılacaktır. Not: Öğrenci talebine göre ders müfredatı belirlenebilir. Zaman ve mekan ayarlaması karşılıklı konuşulacak uygun olan her ortamda yapılabilir.