İstanbul Bakırköy Tasarı Eğitim Kurumları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BAKIRKÖY TASARI EĞİTİM KURUMLARI

bakirköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , YÖS Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
BAKIRKÖY TASARI EĞİTİM KURUMLARI, İSTANBUL BAKIRKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 22.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3791 kurs verenden 909 . sıradadır. Başta YÖS olmak üzere 4 farklı kurs vermektedir. BAKIRKÖY TASARI EĞİTİM KURUMLARI, 268 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
1984 Yılında kurulmuş olan Tasarı Kursları YÖS, DGS, KPSS, MTS, ALES, AÖF, SPK branşlarında Türkiye’nin ilk eğitim kurumu olma özelliğine sahiptir.

Kurum bünyesindeki Matematik kurslarında 2000 yılından bu yana 10 Türkiye Birincisi çıkarmakla ve her sene 1500’ü aşan önlisans mezununu Türkiye’nin en seçkin üniversitelerine yerleştirme başarısıyla bu konuda alternatifsiz olduğunu kabul ettirmiştir.

Temel branşı Matematik olan kurumun toplam 9 şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerin 7’si İstanbul’da (Kadıköy, Bakırköy, Aksaray, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Ümraniye ve Pendik), biri İzmir’de biri de Ankara'dadır.

Fotoğraflar
BAKIRKÖY TASARI EĞİTİM KURUMLARI BAKIRKÖY TASARI EĞİTİM KURUMLARI BAKIRKÖY TASARI EĞİTİM KURUMLARI BAKIRKÖY TASARI EĞİTİM KURUMLARI

Verilen Kursların Ayrıntıları
KPSS KURS PROGRAMLARIMIZ NEDEN TASARI KPSS KURSLARI ? Üniversite Öğretim Üyeleri Yönetimindeki İstanbul'un ilk KPSS Kursu Eğitimde 33.Yıl Profosyenel Rehberlik (Rehberlikle ilgili bilgilere ulaşmak için lütfen tıklayın) Yüksek Kazanma Oranı (2015 sınavı sonucunda %75 başarı) Genel Yetenek -Genel Kültür -Eğitim Bilimleri ve Alan Bilgisi için Hazırlanmış KPSS Sınavına Uygun Pratik Test Çözme Teknikleri ve uzaktan eğitim videoları Her alan için öğrencilere verilen ücretsiz kitaplar (ana kitaplar,soru bankaları,uzaktan eğitimler,deneme sınavları,testler) 30 adet deneme sınavı Düzenli ve Bol Etütler (düzenli Quiz'ler) Uygun Fiyat ve Taksit Seçenekleri Üniversite Ortamı Öğrenciler İçin Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Kurs Saatlerinin Uygunluğu Zengin Soru Bankasıyla İsabetli Sınav Soru Tahminleri 2016 KPSS Sınavları ile 2015 Yayınlarımızın Karşılaştırması Kpss Eğitim Bilimlerinden 10 Soru Bire-Bir, 78 Benzer Soru Kpss Genel Yetenek-Genel Kültürden 28 Soru Bire-Bir, 87 Benzer Soru
Neden Tasarı ALES Kursları? Tasarı Akademi Türkiye’nin ilk ALES kursudur. 1997’den bu yana tecrübesini kullanarak ALES eğitimi konusunda daima öncü kurum olmuştur. Tasarı'nın Diğer ALES Kurslarından Farkı Nedir? ALES kursumuzda Fasikül Sistemi kullanırız. Yani diğer kurslarda öğretmenlerin yazdırdığı sorularla zaman kaybedilirken bizde sorular önünüze fasiküllerle konur. Böylece yazmakla zaman kaybetmez, derste çok daha fazla örnek soru çözersiniz. Sayısal Mantık, Problemler, Geometri'yi nasıl halledeceğim? Tasarı ALES Kursları öğrencilerin en çok zaman kaybettiği ve sorun yaşadığı konuların bunlar olduğunu bilir. Bu sebeple Cebir, Sayılar gibi bildiğiniz ve kolay soruların geldiği konular hızlıca geçilir. Kursun başından sonuna kadar Geometri, Sayısal Mantık ve Problemler konusunun eğitimini alırsınız. Çalışıyorum, kursa pek vakit ayıramıyorum, kaçırdığım dersleri telafi edebilir miyim? Kurslarımızda bugüne kadar çoğunlukla çalışan veya okuyan öğrencileri ağırladığımızın farkındayız. Dolayısıyla programınız bu yüzden 185 saatlik bir içeriğe sahiptir. Yoğun bir kurs süreciyle disipline olabilirsiniz. Ayrıca kaçırdığınız dersleri fasikül sistemi her sınıfta aynı olduğu için rahatlıkla Hafta İçi Sabah, Hafta İçi Akşam, Hafta Sonu Sabah, Hafta Sonu Öğlen programlarımızdan telafi edebilirsiniz. ÖZELLİKLERİMİZ En nitelikli ve en yoğun ALES eğitim programı * ALES konusunda uzmanlaşmış özel öğretmen kadrosu * Üniversite öğretim üyeleri yönetiminde kaliteli ALES eğitimi imkanı * Matematiği zayıf olanlar için “Sıfır Matematik” ALES programı * Seviyelere göre ayrı gruplarda ALES eğitimi * Kaçırılan ALES derslerinin telafisi * Ders tamamlayıcı yoğun ALES etütleri * İsabetli ALES soru tahminleri * Pratik ALES soru çözümleri * Tasarı Yayınları’ndan -ALES Konu Anlatımlı Kitap, -ALES Soru Bankası, -ALES Çek-Kopart Testler, -ALES Deneme Seti, -ALES Türkiye Geneli Deneme Sınavı ile rakiplerinizi görme şansı * Test tekniği kullanarak ALES formatında genel deneme sınavları * Yoğunlaştırılmış ALES matematik etütleri * Türkiye’nin ALES uzmanları eşliğinde tercih yardımı * Kişiye özel ALES ders çalışma programlarıyla profesyonel ALES rehberlik * ÖYP ve Akademik Kariyer konusunda sınırsız destek
BAŞARIMIZIN ARKASINDAKİ NEDENLER -Üniversite öğretim üyeleri yönetiminde kaliteli eğitim alınması -Eğitimde 33 Yıllık tecrübe -İstanbul’da açılan ilk Dikey Geçiş Sınavına yönelik Matematik-Türkçe kursu olması -Yüksek başarı oranı (DGS 2015 sınavı sonucunda %80 Başarı) -Seviye tespit sınavı yapılarak öğrencilerin seviyelerine göre gruplandırılması -Pratik soru çözümlerini görerek 45.000 den fazla soru çözülmesi -Haftaya yayılmış yoğun etüd seçenekleri (sınıf ve seviye göre ayrı ayrı yapılan) -Gerçek DGS formatında Türkiye Geneli olmak üzere 15 adet Genel Deneme Sınavı yapılması -Bire-Bir Nöbetçi Hocalarla Soru Çözüm İmkanı - Sınav öncesi ücretsiz soru çözüm ve deneme kampı yapılması -Geniş soru bankası bulunan TASARI DGS yayınlarından faydalanılması.(Tüm öğrencilerimize konu anlatım,soru bankası,deneme sınavları,testler ücretsiz verilmektedir) 2016 DGS Sınavı ile Tasarı Yayınlarının Karşılaştırılması Dgs Matematikte : 38 Soru Bire-Bir, 20 Benzer Soru Dgs Türkçede : 14 Soru Bire-Bir, 44 Benzer Soru -Profosyenel Rehberlik ile Motivasyon,doğru çalışma teknikleri, haftalık yada aylık çalışma programları hazırlanarak, tercih döneminde Doğru Tercih yapılması.
1984 Yılında kurulmuş olan Tasarı Kursları YÖS, DGS, KPSS, MTS, ALES, AÖF, SPK branşlarında Türkiye’nin ilk eğitim kurumu olma özelliğine sahiptir. Kurum bünyesindeki Matematik kurslarında 2000 yılından bu yana 10 Türkiye Birincisi çıkarmakla ve her sene 1500’ü aşan önlisans mezununu Türkiye’nin en seçkin üniversitelerine yerleştirme başarısıyla bu konuda alternatifsiz olduğunu kabul ettirmiştir. Temel branşı Matematik olan kurumun toplam 9 şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerin 7’si İstanbul’da (Kadıköy, Bakırköy, Aksaray, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Ümraniye ve Pendik), biri İzmir’de biri de Ankara'dadır.

Yorumlar