İstanbul Başakşehir Alaattin Mercan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Alaattin Mercan

başakşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Geometri Özel Ders , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , Geometri Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Alaattin Mercan, İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 17.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5352 kurs/özel ders verenden 3001 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Alaattin Mercan, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Zorlaşan ehliyet sınavını uygulamalı eğitimler ve oluşturulacak parkurlarla zorlamadan geçebilmek için yanınızdayım.


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Geometri Özel Ders Nedir?

Geometri
Uzunluk genişlik gibi uzamsal ilişkileri konu edinen matematiğin bir alt dalıdır. Daha geniş bir ifade ile; uzayı ve uzayda tasarlanabilen nokta, çizgi, açı, yüzey gibi şekilleri ve bunların birbirleri arasında olan ilişkilerini, ölçümlerini, özelliklerini inceleyen bilim dalıdır.

Geometrinin en çok iç içe olduğu dallar; mimarlık, mühendislik, endüstriyel alanlar, simülasyonlar, siber ortam, tasarım, sanat şeklinde sıralayabiliriz. Kısaca geometrinin kullanılmadığı meslek ya da alan yok gibidir desek isabet olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Diğer derslerden farklı olarak geometride başarılı olmanın yolu yaratıcı olmaktan geçer. Elbette çalışarak bir adım öteye gidebilirsiniz ama birlikte çalışacağımız süre zarfında sizlere yaratıcı düşünmeyi öğretmek istiyorum.