İstanbul Başakşehir Bahadır Durmuş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bahadır Durmuş

başakşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bölgesel Zayıflama Kursu , Spor Koçluğu Kursu , Stretching (Esneme Egzersizleri) Kursu , açık arazi koşusu Kursu , atletizm Kursu , kısa mesafe koşuları (sprint) Kursu , uzun mesafe koşu Kursu , Spor Akademisi Kursu , Besyo Hazırlık Kursu , Spor Lisesi Hazırlık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bahadır Durmuş, İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 15.07.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6459 kurs/özel ders verenden 5492 . sıradadır. Başta atletizm olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bahadır Durmuş, 8 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ATLETİZM ANTRENÖRÜNDEN KONDİSYONERLİK VE ÖZEL DERS
İstanbul Üniversitesi-Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum. Başakşehir'de bir spor kulübünde atletizm antrenörüyüm. Ek iş olarak kondisyonerlik, PT ve birebir BESYO hazırlık kursu yapıyorum, amatör ve profesyonel sporcular çalıştırıyorum. Beslenme takibi & egzersiz ile sağlıklı kilo verme, sağlıklı yaşam vb. amaçlarla egzersiz yapmak isteyen bireyleri de çalıştırıyorum. Uzmanlığım tüm mesafelerde koşu branşları ve atletik performans.

BESYO bölümlerinin her mesafeden koşu sınavları ve özellikle mekik koşusu gibi spesifik testleri için sporcu hazırlıyorum. Gelen sporcuların sürat, kuvvet, aerobik veya anaerobik dayanıklılık vb. hangi özellikleri eksikse tespit edip çalışmaları bunun üzerine yoğunlaştırıyorum.
İlk başta deneme antrenmanı olarak da katılabilirsiniz.

Grup olarak gelenlere (özellikle öğrencilere) indirimli fiyat uygulanır.

NOT: Haftalık antrenman sayısı, kişinin mevcut performansı, fiziksel durumu ve müsaitlik durumu vb. değişkenlere göre belirlenir. Antrenman yerleri de sporcu ile istişare ederek belirlenir, İstanbul'un çeşitli yerleri için anlaşılabilir.

(BAŞLANGIÇ FİYATI: HAFTALIK 70 TL)