İstanbul Başakşehir İlker Cingisiz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İlker Cingisiz

başakşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Excel Kursu , Access Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , On Parmak Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İlker Cingisiz, İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 24.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 512 . sıradadır. Başta Access olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. İlker Cingisiz, 66 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özellikle Excel olmak üzere Office Programları. ERP Muhasebe progamları, Temel Bilgisayar Eğitimi (Donanım / Windows / İnternet vb..)


Excel Nedir?

Excel, Microsoft Windows ile Apple Macintosh işletim sistemli bilgisayarlarda çalışabilen, elektronik tablolama programıdır. Microsoft Excel içinde birçok formül, meta, işaret sayı, rakam gibi unsurlar bulunur. Bu unsurlar ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Access Nedir?

Access Eğitimi ile; veritabanı oluşturmayı, SQL sorgular oluşturmayı, doğrulama ve başvurma mantık ilişkisini, sorgu yazmayı ve rapor üretmeyi öğrenirsiniz. Access Eğitimi sonunda, kendi veritabanı modelini ve düşüncelerinizi hayata geçirme konusunda teşvik edilmiş olursunuz.