İstanbul Başakşehir Mutluhan Kılıçlar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

MUTLUHAN KILIÇLAR

başakşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Access Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , On Parmak Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
MUTLUHAN KILIÇLAR, İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 18.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6415 kurs/özel ders verenden 480 . sıradadır. Başta Office olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. MUTLUHAN KILIÇLAR, 12 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
15 senelik bir bilgisayar deneyimi ve yazılım programa dilleri ile özel ders hizmetini güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.


Access Nedir?

Access Eğitimi ile; veritabanı oluşturmayı, SQL sorgular oluşturmayı, doğrulama ve başvurma mantık ilişkisini, sorgu yazmayı ve rapor üretmeyi öğrenirsiniz. Access Eğitimi sonunda, kendi veritabanı modelini ve düşüncelerinizi hayata geçirme konusunda teşvik edilmiş olursunuz.

Office Nedir?

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize heryerden erişebileceğiniz, Office dökümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.