İstanbul Başakşehir Tuana Dalış Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

TUANA DALIŞ MERKEZİ

başakşehİr, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Scuba Diving (Tüplü Dalış) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
TUANA DALIŞ MERKEZİ, İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 02.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5603 kurs/özel ders verenden 2225 . sıradadır. Başta Scuba Diving (Tüplü Dalış) olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. TUANA DALIŞ MERKEZİ, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
HİKAYEMİZ ;

Dalıyoruz, çünkü bu büyülü dünyanın kapılarını bir kere tıkladığınız an, geri dönmek istemezsiniz: Görkemli su altı yaşamının olağanüstü doğasına tanıklık edebilmek için, şaşkınlık içinde bu yaşamı izlemek ve bu mutlu anları sizlerle paylaşabilmek için, sizlere de gösterebilmek ve sizleri de yanımızda görebilmek için havamızın yettiği kadar dalıyoruz.

2015 yılında temellerini attığımız dalış kulübümüz Turkish Divers, Bahçeşehir’in kolay ulaşılabilir yerindedir. Dalış hayallerinizi en uygun fiyatla gerçekleştireceğiniz çekici seyahat rotalarımız ile sizlere merhaba diyoruz. Deneyimlerimizi paylaşmayı ve siz dalış tutkunlarını aramızda görmeyi felsefe edinerek yola çıktık. Turkish Divers, hayallerinizin yettiği yere kadar, en büyük yol göstericiniz olacaktır.
Turkish Divers, sizlerle deneyimlerini paylaşarak, sizleri de birer dalış tutkunu haline getirebilmek için yola çıktı.

Turkish Divers ekibi, sizlere, SU6 dünyasına yapacağınız her yolculukda, en güvenli rehber olacaktır.

MİSYONUMUZ

Su altı dünyasının eşsiz güzelliklerini keşfetmeniz için, Sizlere eğlenceli eğitimler ve keyifli turlar düzenliyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti, bizlere gurur verir. Turkish Divers Dalış Merkezi Ekibi olarak, hep birlikte bu gurur için çalışıyoruz .

VİZYONUMUZ

Turkish Divers kalite, güven, konfor ve eğlenceyi opsiyonel olarak değil, standart olarak ve en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı hedefler.
Siz değerli öğrencilerimizin, sağlıklı eğitim almaları, bizlerle yaşayacağınız, macera ve eğlence dolu anları tüm gerçekliği ile dostlarınıza anlatmanız, bizlere onur verir.Verilen Kursların Ayrıntıları
HİKAYEMİZ ; Dalıyoruz, çünkü bu büyülü dünyanın kapılarını bir kere tıkladığınız an, geri dönmek istemezsiniz: Görkemli su altı yaşamının olağanüstü doğasına tanıklık edebilmek için, şaşkınlık içinde bu yaşamı izlemek ve bu mutlu anları sizlerle paylaşabilmek için, sizlere de gösterebilmek ve sizleri de yanımızda görebilmek için havamızın yettiği kadar dalıyoruz. 2015 yılında temellerini attığımız dalış kulübümüz Turkish Divers, Bahçeşehir’in kolay ulaşılabilir yerindedir. Dalış hayallerinizi en uygun fiyatla gerçekleştireceğiniz çekici seyahat rotalarımız ile sizlere merhaba diyoruz. Deneyimlerimizi paylaşmayı ve siz dalış tutkunlarını aramızda görmeyi felsefe edinerek yola çıktık. Turkish Divers, hayallerinizin yettiği yere kadar, en büyük yol göstericiniz olacaktır. Turkish Divers, sizlerle deneyimlerini paylaşarak, sizleri de birer dalış tutkunu haline getirebilmek için yola çıktı. Turkish Divers ekibi, sizlere, SU6 dünyasına yapacağınız her yolculukda, en güvenli rehber olacaktır. MİSYONUMUZ Su altı dünyasının eşsiz güzelliklerini keşfetmeniz için, Sizlere eğlenceli eğitimler ve keyifli turlar düzenliyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti, bizlere gurur verir. Turkish Divers Dalış Merkezi Ekibi olarak, hep birlikte bu gurur için çalışıyoruz . VİZYONUMUZ Turkish Divers kalite, güven, konfor ve eğlenceyi opsiyonel olarak değil, standart olarak ve en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı hedefler. Siz değerli öğrencilerimizin, sağlıklı eğitim almaları, bizlerle yaşayacağınız, macera ve eğlence dolu anları tüm gerçekliği ile dostlarınıza anlatmanız, bizlere onur verir.