Bu kursu paylaş
1 Yorum

BAYRAMPAŞA ÖZDAMLA SÜRÜCÜ KURSU

bayrampaşa, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Lise Tarih Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , A1 Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , TYT Kursu , TEOG İngilizce Kursu , YKS Kursu

Kurs Veren Hakkında
1997 yılında sürücü kurslarına yeni bir soluk getirmek amaçlı olarak kurulmuş olan, Özdamla Sürücü Kursları o dönemde gösterdiği mutlak kalite anlayışıyla yıllar içinde farkındalığını göstermiş ve tamamen kurumsal bir marka halini almıştır. Uzman eğitimci kadrosunu teknoloji ile birleştirerek gerçek anlamda güvenli sürücüler yetiştirerek İstanbul genelinde hızla yayılmıştır. Değişen eğitim anlayışı ve sınav sistemine uygun eğitim modelini takip ederek adaylara başarılı olmaları yönünde en doğru yöntemleri sunmaktadır.

Özdamla Sürücü Kursları her yıl yenilenen araç filosuyla hizmet verirken 2015 yılındaki 30 şubelik hizmetini gelecek yıllarda Türkiye geneline yayarak daha fazla kişiye ulaşma hedefine doğru yol almaktadır. Sürücü kursu ağını franchise modeli ile genişleterek adaylarına her bölgede hizmetlerinden faydalanma şansı sunmaktadır. Online eğitim dokümanları ile kurs dışında tekrar ve deneme yapma olanakları da sunan Özdamla Sürücü Kursları, düzenlediği promosyonlar ile adaylar arasında rekabeti öne çıkarmakta ve başarı odaklı olarak hediyeler sunmaktadır. Böylelikle de eğitim alanında ne gibi bir ayrıcalık doğurduğunu da gözler önüne sermektedir.

Eğitim araçları ve tamamen teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. Tüm paydaşları ile birlikte çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliği taşıyan, Özdamla Sürücü Kursları kalite standartları ve kadrosu ile mutlak memnuniyet garantisi veriyor.

Fotoğraflar
BAYRAMPAŞA ÖZDAMLA SÜRÜCÜ KURSU BAYRAMPAŞA ÖZDAMLA SÜRÜCÜ KURSU BAYRAMPAŞA ÖZDAMLA SÜRÜCÜ KURSU BAYRAMPAŞA ÖZDAMLA SÜRÜCÜ KURSU

Verilen Kursların Ayrıntıları
1997 yılında sürücü kurslarına yeni bir soluk getirmek amaçlı olarak kurulmuş olan, Özdamla Sürücü Kursları o dönemde gösterdiği mutlak kalite anlayışıyla yıllar içinde farkındalığını göstermiş ve tamamen kurumsal bir marka halini almıştır. Uzman eğitimci kadrosunu teknoloji ile birleştirerek gerçek anlamda güvenli sürücüler yetiştirerek İstanbul genelinde hızla yayılmıştır. Değişen eğitim anlayışı ve sınav sistemine uygun eğitim modelini takip ederek adaylara başarılı olmaları yönünde en doğru yöntemleri sunmaktadır. Özdamla Sürücü Kursları her yıl yenilenen araç filosuyla hizmet verirken 2015 yılındaki 30 şubelik hizmetini gelecek yıllarda Türkiye geneline yayarak daha fazla kişiye ulaşma hedefine doğru yol almaktadır. Sürücü kursu ağını franchise modeli ile genişleterek adaylarına her bölgede hizmetlerinden faydalanma şansı sunmaktadır. Online eğitim dokümanları ile kurs dışında tekrar ve deneme yapma olanakları da sunan Özdamla Sürücü Kursları, düzenlediği promosyonlar ile adaylar arasında rekabeti öne çıkarmakta ve başarı odaklı olarak hediyeler sunmaktadır. Böylelikle de eğitim alanında ne gibi bir ayrıcalık doğurduğunu da gözler önüne sermektedir. Eğitim araçları ve tamamen teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. Tüm paydaşları ile birlikte çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliği taşıyan, Özdamla Sürücü Kursları kalite standartları ve kadrosu ile mutlak memnuniyet garantisi veriyor.

Yorumlar
SEVİLAY AYAZ
Ben sürmeyi biliyorum, 3 arkadaş yazılmayı düşünüyoruz, Kişi başı 1000TL olursa gelebiliriz
26.05.2017