İstanbul Bayrampaşa Özdamla Tuna Şubesi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZDAMLA TUNA ŞUBESİ

bayrampaşa, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZDAMLA TUNA ŞUBESİ, İSTANBUL BAYRAMPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 26.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3761 kurs verenden 1584 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. ÖZDAMLA TUNA ŞUBESİ, 73 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
ÖZDAMLA TUNA ŞUBESİ

1997 yılında sürücü kurslarına yeni bir soluk getirmek amacıyla kurulan Özdamla Sürücü Kursları, gösterdiği mutlak kalite anlayışıyla yıllar içinde farkını ortaya koymuş ve kurumsal bir marka halini almıştır. Uzman eğitimci kadrosunu teknolojiyle birleştirmesi ve verdiği kaliteli eğitimle kısa süre içinde İstanbul genelinde hızla yayılmıştır. Değişen eğitim anlayışına ve sınav sistemine en uygun modeli uygulamasıyla da adaylara en doğru eğitim sistemi uygulanmıştır. Her yıl yenilenen araç filosuyla hizmet veren Özdamla Sürücü Kursları 2017 itibariyle 40’tan fazla şubeye ulaşmıştır.
Özdamla Sürücü Kursları, franchise modeliyle adaylara her bölgede hizmet vermeyi amaçlamıştır. Tüm paydaşlarıyla birlikte çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliğini taşıyan Özdamla Sürücü Kursları, kalite standartları ve kadrosuyla mutlak memnuniyet garantisi sunmaktadır.


Verilen Kursların Ayrıntıları
ÖZDAMLA TUNA ŞUBESİ

Yorumlar