İstanbul Başakşehir Sema Sadriler

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sema  Sadriler

başakşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yabancı Dil Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sema Sadriler, İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 05.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3791 kurs verenden 1369 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Sema Sadriler, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Ben Sema. 23 yaşındayım. İstanbul Universitesi Gazetecilik Bölümü'nden geçen Haziran ayı mezun oldum. Ve Eylül'de İrlanda Dublin'de dil eğitimi aldım. AdvenceD seviyesiyle eğitimimi tamamladım. Şuanda Dublin'de okuldaki öğrencilere yardım amaçlı verdiğim özel dersi burda da devam ettirmek istiyorum. Öğrencime ne şekilde yardımcı olabiliceğim tamamen kişiyle ilgili. Grammar, speaking, listening, reading ya da hepsi bir arada. Ben öğrencimle ilk dersimle istediği sekilde bir program belirleyip o programa uygun şekilde ilerlemeyi tercih ediyorum ama tabiki farklı her düşünceye açığım eğitim şekliyle ilgili. Hiçbirşey imkansız değil yeter ki iste ve zaman ayır! :)


Verilen Kursların Ayrıntıları
Ben Sema. 23 yaşındayım. İstanbul Universitesi Gazetecilik Bölümü'nden geçen haziran ayı mezun oldum. Ve eylülde İrlanda Dublin'de dil eğitimi aldım. Advence seviyesiyle eğitimimi tamamladım. Şuanda Dublin'de okuldaki öğrencilere yardım amaçlı verdiğim özel dersi burda da devam ettirmek istiyorum. Öğrencime ne şekilde yardımcı olabiliceğim tamamen kişiyle ilgili. Grammar, speaking, listeningi reading ya da hepsi bir arada. Ben öğrencimle ilk dersimle istediği sekilde bir program belirleyip o programa uygun şekilde ilerlemeyi tercih ediyorum ama tabiki farklı her düşünceye açığım eğitim şekliyle ilgili. Hiçbirşey imkansız değil yeter ki iste ve zaman ayır! :)

Yorumlar