Bu kursu paylaş
1 Yorum

sibel  açıkel

bayrampaşa, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu , Bioenerji Kursu , Rehabilitasyon Kursu , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , NLP Kursu , Mentörlük Kursu , Hafıza Teknikleri Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Motivasyon Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Astroloji Kursu , Kuranı Kerim Öğretme Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Özgüven Kursu , Hızlı Okuma Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Etüt Kursu , Okuma Yazma Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
sibel açıkel, İSTANBUL BAYRAMPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 31.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3344 kurs verenden 84 . sıradadır. Başta Okuma Yazma olmak üzere 24 farklı kurs vermektedir. sibel açıkel, 28 gelen talepten 28 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
merhaba.milli eğitime bağlı devlet ve özel kurumlarda eğitmen ve eğitim danşmanı olarak çalştım.uzun zamandır da ortaokul ve lise öğrencilerine hızlı okuma, hafıza teknikleri, ders çalışma teknikleri kursu veriyorum,ayrıca rehberlik,öğrenci koçluğu,öğrenci mentorlüğü,aile danışmanlığı yapıyorum.ilkokul öğrencilerine tüm derslerden özel ders veriyorum.evlilik ve ilişki danışmanlığı, reiki yapıyorum. ayrıca merakımdan dolayı tarot,kahve,su ve taş falı bakıyorum.


Verilen Kursların Ayrıntıları
ilkokul öğrencilerine tüm derslerden etüt,takviye,anlayamdığı konuları giderme,anladıklarını bir üst seviyeye çıkarma.
yaşadığımız olayların vücudumuzdaki organları etkileyerek yeterli çalışmamasına neden oluyor.bioenerji ile çakraları harekete geçi,rerek vücud fonsiyonlarının görevlerini yerine getirmeye yarıyor.herhangi bir rahatsızlığımız olmasa dahi bioenerji, gelecek rahatsızlıklara kapıları kapatıyor.
orta-hafif-ağır grubundaki özel eğitim öğrencilerinin,ilkokul,ortaokul ve lise de okuyanlara eğitim desteği verme.
derslerine destek verme,anlayamadıkları konuları giderme, anladıklarını bir üst seviyeye çıkarma.
derslere destek verme, anlamadıkları konuları giderme,anladıkları konuları bir üst seviyeye çıkarma.
derslerine destek,anlamadıkları konuları giderme,anladıkları konuları bir üst seviyeye çıkarma.
derslerine destek verme,anlayamadıkları konuları giderme,anladıkları konuları bir üst seviyeye çıkarma.
öğrencinin anlayamadığı konuları giderme,derse destek verme,anladıklarını bir üst seviyeye çıkarma.
derslere destek verme,anlamadıkları konuları giderme,anladıkları konuları bir üst seviyeye çıkarma
öğrencinin neyi,neden, yapıp yapmaması gerektiğini,başarıya nasıl ulaşılabileceğini, ders çalışma teknikleri kursu vererek eksikliklerini giderme, başarısını artırma.
özellikle ortaokul ve lise öğrencilerine, çalıştıkları konuların nasıl akılda tutup, gerektiğinde hatırlayacak teknikleri öğretmedir.
kişilerin, hayat içinde huzursuzlukları yada memnuniyetsizliklerini gidermede veya hafifletmede yardımcı olunur.kişilere özsaygı sorunlarında ve arzularına amaçlarına ulaşma konusunda yardımcı olunur.
öğrencinin ders çalışmamasına neden olan veya ders çalışsa dahi anlayamamasının nedenlerini bularak,başarıya ulaşmasını sağlama.
öğrencinin buldunduğu yerden,hedefine ulaşması için verilen destek.
tarot,kahve,taş ve su falına bakma.
kuran-ı kerimi en alt seviyeden başlayıp,kuranı kerimi okuyacak seviyeye getirme.arapça harflerin bazılarının türkçede karşılığı olmadığı için türkçe açıklamı kitaplardan değil,arapça harfleriyle ve gırtlak yapısıyla öğretme.
öğrenci ve veli arasındaki iletişim kopukluğu,anne-babaarasındaki problemlerin öğrenciye yansıtılması veöğrencinin etkilenerek başarı seviyesinin düşmesi. evlilik veya ilişkiler bazında yaşanan olumsuzları giderme.
öğrencinin kendisinde olan zekayı,başarıyı,çekimserliği,utangaçlığı vs.herhengibir nedenden dolayı eyleme geçirememesindeki nedenleri belirleyerek, başarıya ulaşmasını sağlama.
daha kısa sürede anlayarak ve akılda kalacak şekilde okumayı ilerletmedir.sadece eğitim hayatında değil, iş hayatında da fayda sağlayacaktır.zamandan tasarruf sağlayacaktır.
türkçe konuşmayı ve yazmayı öğrenmek isteyen yabancı vatandaşlar için verilen dil öğrenme eğitimi.
ikokul öğrencilerine tüm derslerden , gerek ödevlerine, gerekse dahaileri gitmeleri için verilen eğitim destek proğramıdır.
yetişkin veya öğrencilerde okuma-yazma bilmeyenlere verilen eğitim.

Yorumlar
Tolga Tüzüner
Telefonla ulaşamadım..
16.07.2018