İstanbul Beşiktaş Ahmet Tiryaki

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet  Tiryaki

beşİktaş, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Akrilik Kursu , Autocad Kursu , Photoshop Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmet Tiryaki, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 07.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 389 . sıradadır. Başta Autocad olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmet Tiryaki, 42 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Mimarlık ve tasarım alanında mesleğinde yurt dışında yüksek lisansını tamamlamış Doktorasını yapan, genç, dinamik, pratik birisiyle öğrenme imkanı sizi bekliyor.
Sizde  sürekli gelişen hayatı benimle beraber takip etmeyi ve profesyonel bir destek her zaman önemlidir.

Fotoğraflar

Akrilik Nedir?

Rönesans’tan günümüze kadar en çok uygulanan ve kabul görmüş resim tekniğidir. Yağlı boya tekniği yapım sırasında kısmen hata kabul eden bir tekniktir. İstenmeyen yerler sonradan düzeltilebilir.

Autocad Nedir?

AutoCAD, Amerika Birleşik Devletleri merkezli Autodesk şirketinin 1980'lerin başından beri geliştirdiği bir bilgisayar destekli tasarım (CAD = Computer Aided Design) programıdır. Teknik resim çizmek için kullanılan diğer programlar gibi vektör tabanlıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Bilirsiniz çoğu başarılı ressamın mesleği mimarlıktır. Mimarlık ve tasarım alanında mesleğinde doktora sahibi birisi olarak hayatının neredeyse tamamında sanatla uğraşmış birisiyle hoş sohbetler eşliğinde öğrenmeye, daha doğrusu hobi edinmeye hazır mısınız?
Mesleğinde uzman doktorasını yapmış 30 yaşında genç dinanik güncel bilgilere hakim
Yaklaşık 12 yıllık photoshop kullanımının verdiği bilgi birikimi ile birlikte mesleğinde doktora sahibi tasarımcı birisiyle öğrenmek sizlerin elinde genç ve dinamik birisi hızınıza hız katar.