Bu kursu paylaş
0 Yorum

ALTA EĞİTİM HİZ.TİC

beşİktaş, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında
ALTA EĞİTİM

Bize en sık sorulan bir soru "5 günde ingilizce nasıl olabilir? İnan(a)mıyorum!"dur.

Oysa bize göre asıl "şaşırtıcı" olan "Aylarca, yıllarca hatta bin* saat çalışıp da milyonlarca kişinin İngilizce konuşamamasıdır." (*Ülkemizde standart okul müfredatında eğitilmiş, üniversite mezunu bir kişi bin saatin üzerinde İngilizce ders almaktadır ve sonucunda bu durumdaki milyonlarca kişi hiç İngilizce konuşamaz?!)

Yani yabancı dil eğitimi, genellikle hayal kırıklığı ile sonuçlanan bir süreç olarak bilinir. Uzun zaman ve azımsanmayacak miktarda paralar harcanır ama yine de istenilen sonuca ulaşılamaz. Bunun örneklerini sıkça duyarsınız, hatta yaşarsınız.

Peki hiç merak ettiniz mi; "Neden böyledir?". Yıllarca bin saate yakın dil eğitimi almış bir lise ya da üniversite mezunu veya aylarca kursa gitmiş bir kişi, İngilizce bilmiyorsa, konuşamıyorsa ve bu durum milyonlarca kişi için geçerli ise milyonlarca kişi mi hatalıdır, yoksa ortada "başka bir hata" mı vardır?

"Hata"; "Yanlış Sistem" olmasın?

Lütfen siz; 5 Günde İngilizce'ye şaşırmadan ve diğer yandan yıllardır İngilizce öğrenememiş olduğu için kendinizi ya da milyonlarca kişiyi suçlamadan önce "Doğru Sistem"i araştırın!

Yeni öğrenim teknolojileri ile donanmış, sonuç odaklı, güvenilir, bilimsel; UNESCO ve Almanya'nın en büyük üniversitesi (Münih LMU Üniversitesi) onaylı 5 günde konuşma garantisi veren programımızı inceleyin.


Verilen Kursların Ayrıntıları
ALTA EĞİTİM

Yorumlar