İstanbul Beşiktaş Gizem Sevdişan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gizem Sevdişan

beşİktaş, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Biyoloji Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Fen Bilimleri Özel Ders , Kimya Özel Ders , Matematik Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Biyoloji Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TYT Biyoloji Kursu , AYT Biyoloji Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gizem Sevdişan, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 25.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6416 kurs/özel ders verenden 1216 . sıradadır. Başta Biyoloji olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gizem Sevdişan, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Fizik bölümü okumaktayım. Fizik-Biyoloji-Kimya-Matematik- Türkçe- İngilizce dersleri verebilecek durumdayım. Öğrenci kitlesi olarak Ortaokul ve Liseli arkadaşlarıma yardımcı olabilirim. Ders verirken kullandığım method şudur ki; düzenli ve tekrarlı bir program izleyerek daha etkili bir eğitim verebilmeyi hedefliyorum. Kendi bilgi birikimimi en doğru şekilde aktararak ve öğrenciyle birebir iletişim kurarak öğrencinin verim almasını sağlıyorum. :)


Lise Biyoloji Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik biyoloji özel dersi verilir.

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.