İstanbul Beşiktaş Mete Can

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mete Can

beşİktaş, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İktisadi Sistemler Kursu , Davranışsal İktisat Kursu , İktisat Felsefesi Kursu , Uluslararası İktisat Kursu , İktisat Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Lise Tarih Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Tarih Özel Ders , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , Tarih Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mete Can, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 27.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6413 kurs/özel ders verenden 3062 . sıradadır. Başta İktisat olmak üzere 26 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mete Can, 8 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1994 İstanbul doğumluyum. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi master öğrencisi, İstanbul Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum

Yaklaşık iki sene 9, 10 ve 11. sınıf lise öğrencilerine ağırlıklı ekonomi, finans, pazarlama ve işletme dersleri ve bunların yanında matematik, tarih, felsefe ve sanat tarihi dersleri verdim.

6 ay süreyle Cottgroup isimli danışmanlık firmasında finans departmanında çalıştım. Özel talep üzerine yaklaşık iki ay süreyle M.O.L Europe isimli Japonya merkezli küresel deniz taşımacılığı firmasının finans departmanına destek sağladım ve aynı firmanın yeni başlayan finans-muhasebe çalışanlarını iki hafta süreyle eğittim.Verilen Kursların Ayrıntıları
Tarih boyunca dönem şartlarına uygun olarak gelişen, yer yer birbirine ardıl olan, yer yer ise birbirine zıt olan, temelde ise iktisadi özgürlük çerçevesinde tartışılan sistemleri konu alan disiplindir.
Davanışsal İktisat, insanların iktisadi davranışlarını analiz etmeye çalışan bir iktisat ana bilim dalıdır. Klasik/neoklasik iktisadın rasyonel insan yaklaşımını çoğunlukla deney metodolojisi ile test eder.
İktisat felsefesi, günümüz modern iktisat yaklaşımının temelinde yatan felsefi doktrin ve paradigmaları kapsar. Günümüzün modern iktisat biliminin arka planında yatan politik ve sosyal olaylar ile dönem filozoflarının düşünceleri arasındaki paralellik ve bu düşüncelerin iktisat biliminin gelişimine etkisi, iktisat felsefesinin temel konularıdır. Bunun yanında, iktisat biliminin doğru ve tutarlı işleyişi için gerekli olan metolodolojinin ortaya konulması da bu disiplinin önemli konularındandır.
Uluslararası İktisat, otarşik (kendi kendine yeterci) iktisadi yapının aksine, farklı ekonomilerin birbiriyle olan ticaretlerinin nasıl optimize edileceği; uluslararası kurum ve kuruluşların ve onların politikalarının uluslararası ticaret ve ekonomiyi nasıl etkileyeceğini konu edinir.
İktisat bilimi iki kabul görmüş temel tanıma sahiptir. Birincisi onun bilim yönünü öne çıkaran "ekonominin nasıl işlediğini, dağıtım ve bölüşümün bir ekonomide nasıl gerçekleştiğini açıklayan bilim dalı" tanımıdır. Sanat yönünü ön plana çıkaran tanım ise "sınırlı kaynaklarla sınırsız ihtiyaçların optimal şekilde nasıl karşılanacağını inceleyen bilim dalıdır" tanımıdır.
Bu derste merkezi sınavlara hazırlık amacı gütmeden, pür anlamda lise matematiğini ve matematiksel düşünmeyi öğretmek amaçlanmaktadır.
Bu derste merkezi sınavlara hazırlık amacı gütmeden, pür anlamda lise matematiğini ve matematiksel düşünmeyi öğretmek amaçlanmaktadır.
Bu derste merkezi sınavlara hazırlık amacı gütmeden, pür anlamda lise matematiğini ve matematiksel düşünmeyi öğretmek amaçlanmaktadır.
Bu dersin amacı Türkçe yazım ve konuşma kurallarını öğretmek, bunun yanında Türkçe metinlerin daha kolay anlaşılıp çözümlenmesini sağlamaktır.