İstanbul Beşiktaş Murat Eğitim Kurumu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BEŞİKTAŞ MURAT EĞİTİM KURUMU

beşİktaş, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: SMMM Staj Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , İdari Hakimlik Kursu , DGS Kursu , Adli Hakimlik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
BEŞİKTAŞ MURAT EĞİTİM KURUMU, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 22.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 192 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. BEŞİKTAŞ MURAT EĞİTİM KURUMU, 697 gelen talepten 57 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1994 YILINDA BEŞİKTAŞ MURAT EĞİTİM AŞAĞIDAKİ KURSLARLA YÜZ BİNLERCE ÖĞRENCİ ADAYINI HEDEFİNE ULAŞTIRMIŞTIR.
BEŞİKTAŞ MURAT OLARAK KPSS LİSANS-KPSS EĞİTİM BİLİMLERİ- KPSS ALAN- KPSS ÖNLİSANS-DGS -ALES  SMMM VE AÇIKÖĞRETİM KURSLARI VERMEKTEDİR.
Adres: Sinanpaşa Mah. Şehit Asım Cad. No.23 (Köyiçi) Beşiktaş-İSTANBUL

Fotoğraflar
BEŞİKTAŞ MURAT EĞİTİM KURUMU BEŞİKTAŞ MURAT EĞİTİM KURUMU BEŞİKTAŞ MURAT EĞİTİM KURUMU

SMMM Staj Nedir?

Smmm, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Smmm; İşletmelerin ekonomik, mali ve hukuki durumları ile vergiye ilişkin işlemlerini muhasebe kurallarına, gerçeklere ve yasalara uygunluk açısından inceleyerek görüşünü ilgililere bildiren ve bu işleri bir işyerine bağlı olmaksızın yapan kişidir.

Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
BEŞİKTAŞ MURAT EĞİTİM KURUMU
ers Saatlerine Ek Olarak: Matematik,Geometri,Sayısal Mantık,Türkçe ve Sözel Mantık Soru Çözümleri Kaynaklar: Murat Yayınları Modüler Konu Anlatımlı Set Murat Yayınları Modüler Soru Bankası Murat Yayınları Çözümlü Denemeler 5 Adet Kurum İçi Deneme Sınavı Not: Kontenjanla Sınırlı Sınıf Mevcutları Uzman Öğretmen Kadrosu Uzaktan Eğitim Ders Videoları (Öğrenciye Özel Şifre İle)
DGS Kursu Matematik Saat150 Türkçe Saat50 Derslere Ek Olarak: Türkçe Soru Çözümü Matematik Soru Çözümü Geometri Soru Çözümü Kaynaklar: Murat Yayınları DGS Modüler Konu Anlatımlı Set Murat Yayınları DGS Modüler Soru Bankası 10 Adet DGS Çözümlü Deneme Sınavı Set Çıkmış Sınav Soruları Set Not1:10 Adet Deneme Sınavı Not2:Dönem Boyu Rehberlik Hizmeti Not3:Uzaktan Eğitim Ders Videoları(Öğrenciye Özel Şifre İle)