İstanbul Beşiktaş Ömer Alkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ömer Alkan

beşİktaş, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yazarlık Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ömer Alkan, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 25.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3761 kurs verenden 1872 . sıradadır. Başta Yazarlık olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Ömer Alkan, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
1- İlkokul ve orta okul öğrencisine yazı yazmayı sevdirmek,
2- Senaryo yazımı,
3- akademik makale yazımı,
4- daha öznel türlerde, roman, hikaye, şiir, deneme yazımı,
ve benzeri konularda detaylı bir çalışma sunuyorum.
Detaylı bilgi için arayabilir veya mesaj atabilirsiniz.

Çeşitli alanlarda farklı yazı türleri üzerinde çalışmalarım oldu. Dergi Editörlüğü yanı sıra İnternet sitelerinde içerik yazıları (Gezimanya ve internet gazeteleri), Senaryo danışmanlığı, akademik çalışmalarım gereği (Boğaziçi Üniversitesi - Sosyoloji) akademik makaleler ve bireysel çalışmalarım olarak deneme ve şiir üzerine eğilmekteyim. Ek olarak, yazının biçimsel ve anlamsal boyutlarıyla daha teorik kısımlarıyla (yapısalcılık - postyapısalcılık) ilgileniyorum.


Verilen Kursların Ayrıntıları
1- İlkokul ve orta okul öğrencisine yazı yazmayı sevdirmek, 2- Senaryo yazımı, 3- akademik makale yazımı, 4- daha öznel türlerde, roman, hikaye, şiir, deneme yazımı, ve benzeri konularda detaylı bir çalışma sunuyorum. Detaylı bilgi için arayabilir veya mesaj atabilirsiniz. Çeşitli alanlarda farklı yazı türleri üzerinde çalışmalarım oldu. Dergi Editörlüğü yanı sıra İnternet sitelerinde içerik yazıları (Gezimanya ve internet gazeteleri), Senaryo danışmanlığı, akademik çalışmalarım gereği (Boğaziçi Üniversitesi - Sosyoloji) akademik makaleler ve bireysel çalışmalarım olarak deneme ve şiir üzerine eğilmekteyim. Ek olarak, yazının biçimsel ve anlamsal boyutlarıyla daha teorik kısımlarıyla (yapısalcılık - postyapısalcılık) ilgileniyorum.

Yorumlar