Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özkan ÇELİK

beşİktaş, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özkan ÇELİK, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 10.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3358 kurs verenden 785 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs vermektedir. Özkan ÇELİK, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisiyim, masraflı bir bölümde okuduğum için hem yükümü hafifletmek hem de eğitime katkı vermek amacıyla ortaokul öğrencilerinin matematik ile fen bilgisi derslerine ve sınavlarına hazırlanmasına (Özellikle TEOG) yardımcı olabilirim.


Verilen Kursların Ayrıntıları
İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisiyim, masraflı bir bölümde okuduğum için hem yükümü hafifletmek hem de eğitime katkı vermek amacıyla ortaokul öğrencilerinin matematik derslerine ve sınavlarına hazırlanmasına (Özellikle TEOG) yardımcı olabilirim.

2016 LYS de toplamda 80 olan matematik ve geometri sorularının 74 ünü doğru cevapladım.
İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi öğrencisiyim, masraflı bir bölümde okuduğum için hem yükümü hafifletmek hem de eğitime katkı vermek amacıyla ortaokul öğrencilerinin fen bilgisi derslerine ve sınavlarına hazırlanmasına (Özellikle TEOG) yardımcı olabilirim.

Yorumlar