İstanbul Beşiktaş Patrick Singleton

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Patrick  Singleton

beşİktaş, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Konuşma Kursu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Patrick Singleton, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 22.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6413 kurs/özel ders verenden 1131 . sıradadır. Başta İngilizce Konuşma Kursu olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Patrick Singleton, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
I am an English teacher from United States, California.  I've been in this field for 4 years and I work with kids, students and adults. In private lessons my main goal is to achieve a fluent English. I also give lessons for pre-exam preperations. Your schedule will be prepared after the first lesson, according to your level and goals.


İngilizce Konuşma Kursu Nedir?

İngilizce konuşurken arada bir gramer düşünmek normal ancak sürekli aklınıza gramer geliyorsa bu temel konuları tam olarak kavramadığınız anlamına gelir.

Şöyle düşünün: O gramer konularını kitapta görünce anlıyorsunuz ama konuşmaya gelince zorluk çekiyorsunuz. Burada dil eğitimindeki önemli bir noktaya değinmek istiyorum.

Dil becerilerinden bahsederken alıcı ve üretici beceriler diye bir ayrım yaparız. Dinleme ve okuma alıcı becerilerdir. Konuşma ve yazma ise üretici becerilerdir. Üretici beceriler hep alıcı becerilerin gerisinde ilerler. Çoğu insanın problemi alıcı becerilerini geliştirmişken üretici becerilerini geliştirememek.

Verilen Kursların Ayrıntıları
This course is for only LEARNING and SPEAKING ENGLISH without the interruption of other languages you know. It will be the solution for years and years of frustration caused by schools that try to teach English in Turkish.