İstanbul Beşiktaş Serap Yavuz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serap Yavuz

beşİktaş, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Makyaj Kursu , Güzellik Uzmanlığı Kursu , Kalıcı Makyaj Kursu , Cilt Bakımı Kursu , Protez Tırnak Kursu , İpek Kirpik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serap Yavuz, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 15.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 1277 . sıradadır. Başta Güzellik Uzmanlığı olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serap Yavuz, 34 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Güzellik Uzmanlığı, Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, 3D Microblading Kıl Tekniği, Protez Tırnak, İpek Kirpik, Medikal Ayak Bakımı, Manikür Pedikür ve Profesyonel Makyaj gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Eğitimlerimiz alanında uzman, yurt içi ve yurtdışında birçok seminer ve projede yer almış, yurtdışında uzmanlığını tamamlamış eğitmenler tarafından verilmektedir. Şehir dışından gelen kursiyerlerimize ve özel eğitim almak isteyenlere bire bir eğitim fırsatı sunmaktayız. Sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde, size uygun bir program oluşturulur. Kurs bittikten sonra da desteğimiz her zaman devam etmektedir. Salon kurulumu yapacak ögrencilerimiz için tüm malzeme, ürün ve cihazlar tarafımızdan temin edilir. Mesleğinde ilerlemeyi hedefleyen ve kaliteli bir eğitim almak isteyen herkesi bekliyoruz.Verilen Kursların Ayrıntıları
Yüzün görünüşünü yüze, gözlere, kaşlara, kirpiklere ve dudaklara özel maddelerle güzelleştirme sanatı kursumuz hizmetinizde.
Güzellik Uzmanlığı, Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, 3D Microblading Kıl Tekniği, Protez Tırnak, İpek Kirpik, Medikal Ayak Bakımı, Manikür Pedikür ve Profesyonel Makyaj gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Eğitimlerimiz alanında uzman, yurt içi ve yurtdışında birçok seminer ve projede yer almış, yurtdışında uzmanlığını tamamlamış eğitmenler tarafından verilmektedir. Şehir dışından gelen kursiyerlerimize ve özel eğitim almak isteyenlere bire bir eğitim fırsatı sunmaktayız. Sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde, size uygun bir program oluşturulur. Kurs bittikten sonra da desteğimiz her zaman devam etmektedir. Salon kurulumu yapacak ögrencilerimiz için tüm malzeme, ürün ve cihazlar tarafımızdan temin edilir. Mesleğinde ilerlemeyi hedefleyen ve kaliteli bir eğitim almak isteyen herkesi bekliyoruz.
Kalıcı makyaj egitimlerimizde, kaş dizaynı ve 3 boyutlu kıl teknigi yöntemi dahil, tüm teknikler ögretilmektedir. Teorik eğitimimiz tamamlandıktan sonra uygulamalara gecilir. Kaş, eyeliner, dudak kontür ve dudak renklendirme uygulamaları yaparak, tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Eğitim sonrasi kurumuzdan alacağınız uzmanlık sertifikası ile bu meslek alanında dilediğiniz merkezde çalışabilirsiniz. Ürün ve malzemeler tarafımızdan temin edilir. Eğitim sonrası desteğimiz her zaman devam etmektedir. Eğitmenlerimiz uzun yıllardır sektörde çeşitli çalışmalara katılmış, deneyim sahibi ve yenilikleri takip eden kişilerdir. Size uygun gün ve saatlerde, özel eğitim imkanından yararlanabilirsiniz.
Cilt bakımıyla ilgili teori ve uygulama eğitimidir. Cilt bakımı, anti-aging, akne ve leke tedavileri ile kozmetik ürünlerle ilgili ihtiyacınız olan herşeyi bu programda öğreneceksiniz. Kurs bitiminde onaylanmış sertifika verilmektedir.
Protez tırnak eğitimlerimiz uygulama ağırlıklı geçmektedir. Jel sistem, dipping, akrilik sistem, tırnak yeme tedavisi, kalıcı oje ve tırnak süsleme egitim programına dahildir. Dileyen tum teknikleri öğrenip kapsamlı bir eğitim almayı planlarken, dileyen kursiyerlerimize tek sistem yada tek konu hakkında eğitim de verilebilir. Sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde, bire bir eğitim imkanı vardır. Eğitimler Avrupa'da eğitimini tamamlamış usta oğreticiler tarafından verilir. Tüm ürün ve malzemeler tarafımızdan temin edilir.
İpek kirpik uygulaması sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Uzman ve bilinçli kişiler tarafından uygulanması gerekir. Bu yüzden eğitim alınmadan uygulanmasını önermeyiz. İpek kirpik uygulamasının birkaç çeşidi vardır. Eğitimlerimizde, klasik sistem, 3D, 6D volume kirpik konuları canlı manken üzerinde öğretilmektedir. Eğitim sonunda kurum onaylı sertifika verilmektedir. Arzu ettiğiniz ürün ve malzemeler tarafımızdan temin edilir. Kaliteli bir eğitim için sizleri de bekliyoruz.