İstanbul Beşiktaş Tunay Apak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tunay apak

beşİktaş, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İspanyolca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tunay apak, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 04.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 4178 . sıradadır. Başta İspanyolca olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tunay apak, 19 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
4 yıl İngiltere 4 yıl İspanya da yaşadım. İstanbul Beşiktaş bölgesinde sabah 10.00-14.00 arası bir kafe de ders vermeye uygunum.
Tunay Apak


İspanyolca Nedir?

İspanyolca ya da Kastilya dili, Roman dillerinden biri. Dünyada en çok konuşulan üçüncü dildir.
Dünyada İspanyolca konuşan 470 milyon ila 500 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir.
İspanyolca dünyada en çok ülkede resmî dil olarak kabul edilen dildir. Resmî dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkeler: İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.
Amerika Birleşik Devletleri'nin anayasası bir resmî dil tanımlamamakla birlikte, ülkenin genelinde İngilizce'den sonra en çok konuşulan ikinci dil İspanyolca'dır. Ülke içinde anadili İspanyolca olan 41 milyon kişi vardır. Özellikle güney bölgelerinde sadece İspanyolca konuşarak yaşanabilir.
İspanyolca; Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü, İbero-Amerikan Devletleri Örgütü, Afrika Birliği, UNASUR, Antraktika Anlaşması Sekreterliği, Latin Birliği, Karayip Ortak Pazarı ve NAFTA gibi uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmî dil olarak kullanılmaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
4 yıl İngiltere 4 yıl İspanya da yaşadım. İstanbul Beşiktaş bölgesinde sabah 10.00-14.00 arası bir kafe de ders vermeye uygunum.
Tunay Apak 0555 174 7675
İletisim numarasından arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.