İstanbul Beşiktaş Vyz Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

vyz sürücü kursu

beşİktaş, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
vyz sürücü kursu, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 05.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3791 kurs verenden 1366 . sıradadır. Başta Ehliyet olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. vyz sürücü kursu, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Biz Kimiz?

KURUCULAR : IBRAHIM SERTER – JINET DANON KURUM MÜDÜRÜ : HASAN HAKAN BOZKURT 1993 yılında eğitime başlayan kurumumuz 15 yılda 20.000 öğrencimize otomobil, 8.000 öğrencimize de motosiklet sürücü belgesi kazandırmıştır. Kurumumuz; Sürücü eğitiminde, trafiğin doğal ve artan risklerini algılamayı, risklere karşı güvenli sürüt teknikleri ile araç kullanmayı öğretmeyi hedeflemektedir. Bizi farklı yapan öğrencilerimizin bize duyduğu güven, 15 yıldır devam eden ve giderek artan kalite anlayışımızdır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz kursiyerlerine alışılmışın dışında güleryüzlü ve sıcak bir kurs ortamı sağlamaktadır. Kursumuza katılan öğrencilerimizin trafik kurallarını hem yasal bir zorunluluk hem de ahlaki bir görev olarak benimsemesi kurumumuzun vazgeçilmez prensiplerindendir. Deneyimli hocalar ve donanımlı araçlarla akan trafikte verilen eğitimlerle adaylarımızın trafiğe çıkabilecek bilgi ve deneyime sahip olmaları hedeflenmektedir. KALITE POLITIKAMIZ Eğitimde kaliteyi en üst seviyeye getirmek. Son model araçlarla eğitim vermek. Çağın ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle çalışmak. Gelen misafirlerimize ciddi ve güven içerisinde eksiksiz bir şekilde bilgi ve hizmet vermek. Yeniliğe ve değişime açık olmak. Bilgili ve bilinçli profesyonel bir kadro ile sizlere hizmet vermek.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Biz Kimiz? KURUCULAR : IBRAHIM SERTER – JINET DANON KURUM MÜDÜRÜ : HASAN HAKAN BOZKURT 1993 yılında eğitime başlayan kurumumuz 15 yılda 20.000 öğrencimize otomobil, 8.000 öğrencimize de motosiklet sürücü belgesi kazandırmıştır. Kurumumuz; Sürücü eğitiminde, trafiğin doğal ve artan risklerini algılamayı, risklere karşı güvenli sürüt teknikleri ile araç kullanmayı öğretmeyi hedeflemektedir. Bizi farklı yapan öğrencilerimizin bize duyduğu güven, 15 yıldır devam eden ve giderek artan kalite anlayışımızdır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz kursiyerlerine alışılmışın dışında güleryüzlü ve sıcak bir kurs ortamı sağlamaktadır. Kursumuza katılan öğrencilerimizin trafik kurallarını hem yasal bir zorunluluk hem de ahlaki bir görev olarak benimsemesi kurumumuzun vazgeçilmez prensiplerindendir. Deneyimli hocalar ve donanımlı araçlarla akan trafikte verilen eğitimlerle adaylarımızın trafiğe çıkabilecek bilgi ve deneyime sahip olmaları hedeflenmektedir. KALITE POLITIKAMIZ Eğitimde kaliteyi en üst seviyeye getirmek. Son model araçlarla eğitim vermek. Çağın ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle çalışmak. Gelen misafirlerimize ciddi ve güven içerisinde eksiksiz bir şekilde bilgi ve hizmet vermek. Yeniliğe ve değişime açık olmak. Bilgili ve bilinçli profesyonel bir kadro ile sizlere hizmet vermek.

Yorumlar