Ücretsiz Teklif Al

Best Joyful English Yabancı Dil Kursları

Kurs Yeri : SANCAKTEPE, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Çocuklar İçin İngilizce kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Kuruluş amacımız; diğer eğitim kurumlarının uygulamadığı “Konuşma Ağırlıklı İngilizce Eğitim” sistemini kullanarak kendine yurtdışında eğitim görme imkanı yaratamayan öğrencilerimize en kısa sürede İngilizce iletişim kurabilme yeteneği sağlamaktır.
Modern İngilizce eğitimin temeli olan “öğrenci odaklı” eğitimi ilk kurulduğu günden bu yana uygulayan Best Joyful English Yabancı Dil Kursu öğretim teknikleri ve teknolojilerini yakından takip ederek eğitim sistemini her zaman güncel tutmaya özen göstermiştir.
Bu doğrultuda uyguladığı eğitim sisteminde “Avrupa Dil Portfolyosu” gibi önemli bir hedef belirlemiş ve mevcut eğitim sistemini bu yönde geliştirmeyi amaçlamıştır. Best Joyful English® İngilizce Eğitim olarak 2015 yılında markalaşma yönünde önemli bir gelişmeye imza attık. “Marka Tescilimiz” uzun araştırmalardan sonra Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmış ve İngilizce eğitimde Best Joyful English® kalitesi bir kez daha kanıtlanmıştır.
Best Joyful English®; globalleşen dünyada her yaştan ve her kesimden insanın kendisini geliştirmesi gerektiğini, ülkemizi en iyi şekilde tanıtması gerektiğini ve dünya’ da kabul görmüş ortak dil olan İngilizce ’yi kullanarak her millet ile doğru iletişim kurması
gerektiğini inanmıştır. En kısa zamanda sizi de aramızda görmek dileği ile…


Kurs Detayı

Kuruluş amacımız; diğer eğitim kurumlarının uygulamadığı “Konuşma Ağırlıklı İngilizce Eğitim” sistemini kullanarak kendine yurtdışında eğitim görme imkanı yaratamayan öğrencilerimize en kısa sürede İngilizce iletişim kurabilme yeteneği sağlamaktır. Modern İngilizce eğitimin temeli olan “öğrenci odaklı” eğitimi ilk kurulduğu günden bu yana uygulayan Best Joyful English Yabancı Dil Kursu öğretim teknikleri ve teknolojilerini yakından takip ederek eğitim sistemini her zaman güncel tutmaya özen göstermiştir. Bu doğrultuda uyguladığı eğitim sisteminde “Avrupa Dil Portfolyosu” gibi önemli bir hedef belirlemiş ve mevcut eğitim sistemini bu yönde geliştirmeyi amaçlamıştır. Best Joyful English® İngilizce Eğitim olarak 2015 yılında markalaşma yönünde önemli bir gelişmeye imza attık. “Marka Tescilimiz” uzun araştırmalardan sonra Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmış ve İngilizce eğitimde Best Joyful English® kalitesi bir kez daha kanıtlanmıştır. Best Joyful English®; globalleşen dünyada her yaştan ve her kesimden insanın kendisini geliştirmesi gerektiğini, ülkemizi en iyi şekilde tanıtması gerektiğini ve dünya’ da kabul görmüş ortak dil olan İngilizce ’yi kullanarak her millet ile doğru iletişim kurması gerektiğini inanmıştır. En kısa zamanda sizi de aramızda görmek dileği ile…