İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Deniz Öztaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Deniz Öztaş

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Aile Dizimi Kursu , Özgüven Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Liderlik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Deniz Öztaş, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 22.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 71 . sıradadır. Başta Aile Dizimi olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Deniz Öztaş, 7 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Aile ve Organizasyon Sistem Açılımı Uygulayıcısı,
Nöro-Liderlik Koçu, Üniversite’de Öğretim Görevlisi, Yazar...

2011 yılında tanıştığı Psikolog Bert Hellinger’in çalışması (Family & Organisation Constellations) Aile ve Organizasyon Sistemi Terapisi konusunda eğitimleri Svagito Liebermeister ve Ralph Willmann‘dan aldı. Hem şirketlere hem de bireylere uygulanabilen Aile ve Organizasyon Sisteminin Uygulayıcısı olarak çalışmaya devam ediyor.

En çok film izlemek, yazı yazmak ve kitap okumaktan keyif alan Deniz Öztaş, tüm yazılarını ve filmlerde gördüğü öğretileri kendi bloğunda paylaşıyor: Tuvalet Kağıdına Notlar… 2017 yılında Yoga Journal dergisinde film yorumları üzerine köşe yazarlığı yapmaktadır.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Her şey ailemizle ilgilidir!

Aile ve Organizasyon Sistemi Çalışması
Organizasyon ve aile sistemleri çalışmaları, nesiller arasındaki ilişki ve bağlara dayalı uygulamalardır. Alman psikolog ve teolog Bert Hellinger tarafından geliştirilmiş olan yoğun grup çalışmasının amacı insanlar arasındaki gerginlikleri çözümlemektir. Günümüzde bir çok psikolog, psikiyatr ve uygulayıcı tarafından uygulanmaktadır. Ralph Willmann ve Svagito Liebermaster tarafından aile ve organizasyon sistem çalışmasını bireylere ve organizasyonlara uygulayan Deniz Öztaş ile bakış açınız değişsin.

Unutmayın geçmişteki olayları travma haline getiren ve onu bu şekilde hatırlayan bizleriz. Aile sistemi çalışması ile belki de hiç bilmediğiniz aile dinamiklerini keşfedip anlayışınızı geliştirebilirsiniz… Bu özgürlüğe giden yoldur.

Kimler Aile Sistemi Çalışmasına Katılabilir?

Hayatın herhangi bir şekilde bir sıkıntı yaşayanlar, ilişki, para, sağlık problemleri, iş ve şirket problemleri olanlar. Hiç bir probleminiz yoksa bile katılımcı olarak gelmek hayata bakış açınızı geliştirecek ve sizin de yaşadığınız benzer durumlara tanıklık anlayışınızı derinleştirme şansını yakalayabilirsiniz.

Kişisel olarak kendi taşıdığımız yükler dışında, savaş, cinayet, depresyon, intihar, kürtaj, kan davaları, göç, kayıplar gibi çeşitli travmalar nedeni ile oluşmuş, ailemizden gelen, bildiğimiz ya da bilmediğimiz yüklerde hayatımızı etkilemektedir.

Organizasyon Sistemi Çalışması ile kişi içinde bulunduğu aile, iş sistemini ve tıkanıklıkların çözümünü görme fırsatı bulmaktadır.