İstanbul Beykoz Emre Gönüllü

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emre Gönüllü

beykoz, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Access Kursu , Cinema4D Kursu , Grafik Tasarım Kursu , 3D Studio Max Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , After Effects Kursu , Illustrator Kursu , Flash Kursu , Dijital Animasyon Kursu , On Parmak Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emre Gönüllü, İSTANBUL BEYKOZ ve civarında hizmet vermekte olup 24.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 2962 . sıradadır. Başta Access olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emre Gönüllü, 105 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba sevgili kursiyerlerimiz,5 Yıldır kendi evimde teke tek ve uygulamalı olarak bay ve bayanlara bilgisayar dersi vermekteyim.Temel kullanımın dışında;Web tasarım,After Efeckt Dersi,video düzenleme-birleştirme gibi,Format atma,çökmüş sistemi kurtarma,bilgisayar kasasının içini temizleme gibi öğretimlerde vermekteyim!Access Nedir?

Access Eğitimi ile; veritabanı oluşturmayı, SQL sorgular oluşturmayı, doğrulama ve başvurma mantık ilişkisini, sorgu yazmayı ve rapor üretmeyi öğrenirsiniz. Access Eğitimi sonunda, kendi veritabanı modelini ve düşüncelerinizi hayata geçirme konusunda teşvik edilmiş olursunuz.

Cinema4D Nedir?

Cinema 4D- çok hoş bir 3 boyutlu modelleme ve animasyon programı.Filmlerde gördüğümüz bazı özel efektlerin yapılmasını sağlıyor. 3D animasyon, özel efekt, karakter modelleme ve render alanında profesyonel kullanıcılara hitap eden Cinema 4D, yüksek performansından dolayı yakında broadcast yayıncılık ve film endüstrisinin başucu programı olabilir