İstanbul Beykoz Kavacık Americanlıfe

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kavacık AmericanLIFE

beykoz, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , Fransızca Özel Ders , İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , Almanca Kursu , Arapça Kursu , Fransızca Kursu , İtalyanca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Rusça Kursu , Yabancı Dil Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , GMAT Kursu , İş İngilizcesi Kursu , PTE Kursu , TOEIC Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kavacık AmericanLIFE, İSTANBUL BEYKOZ ve civarında hizmet vermekte olup 18.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 1136 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 21 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kavacık AmericanLIFE, 370 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İstanbul Beykoz ilçesi Kavacık mah. Özgür cad. no.20 Farma Plaza'da bulunan Kavacık AmericanLIFE Dil Kursu'nda
- Yetişkinler için Genel İngilizce;
- 4-6 yaş arası Çocuk İngilizcesi;
- İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine özel Genel İngilizce;
- TOEFL, IELTS, YDS, GMAT, PROFICIENCY gibi sınavlara hazırlık;
- İş İngilizcesi
- Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça gibi dünya dillerinde eğitim verilmektedir.  

SINIF EĞİTİMİ
KURUMDA VEYA EVDE ÖZEL DERS
KURUMLARA ÖZEL GENEL VE İŞ İNGİLİZCESİ

NEDEN AMERICANLIFE?
Gerçek Şube Zinciri
Tüm Şubelerde Eğitime Devam Etme Olanağı
Ömür Boyu Eğitim Desteği
Birbirinden İlginç Sosyal Aktiviteler
Sürekli Memnuniyet Sorgulama
Maksimum 12 Kişilik Sınıflar
Mesleğinde Uzman İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ İle İNGİLİZCE Eğitimi
Yurt Dışında Eğitime Devam Etme Olanağı
Roosevelt Üniversitesinde Geçerli C2 Sertifikası
AmericanLIFE Genel İngilizce programlarında Amerika Birleşik Devletleri Linguafolio kriterlerini kullanarak dil eğitiminizdeki hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

American LIFE’ın altyapısı,
American LIFE’ın danışmanlığını Amerikalı ve Kanadalı dil eğitim uzmanları yapmaktadır. AmericanLIFE, Roosevelt University ile imzalanan iş birliği ve temsilcilik anlaşmasıyla uluslararası alanda da başarısını göstermiştir. Bu anlaşmayla, Roosevelt University’nin Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Mısır, Fas, Irak, KKTC, Rusya ve Ukrayna’da temsilciliğini resmi olarak yapmaktadır.

American LIFE, Roosevelt University’nin Chicago Downtown ve Schaumburg kampüslerinde ofislerini açmıştır.

Fotoğraflar
Kavacık AmericanLIFE Kavacık AmericanLIFE Kavacık AmericanLIFE


Verilen Kursların Ayrıntıları
İstanbul Beykoz ilçesi Kavacık mah. Özgür cad. no.20 Farma Plaza'da bulunan Kavacık AmericanLIFE Dil Kursu'nda - Yetişkinler için Genel İngilizce; - 4-6 yaş arası Çocuk İngilizcesi; - İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine özel Genel İngilizce; - TOEFL, IELTS, YDS, GMAT, PROFICIENCY gibi sınavlara hazırlık; - İş İngilizcesi - Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça gibi dünya dillerinde eğitim verilmektedir. SINIF EĞİTİMİ KURUMDA VEYA EVDE ÖZEL DERS KURUMLARA ÖZEL GENEL VE İŞ İNGİLİZCESİ NEDEN AMERICANLIFE? Gerçek Şube Zinciri Tüm Şubelerde Eğitime Devam Etme Olanağı Ömür Boyu Eğitim Desteği Birbirinden İlginç Sosyal Aktiviteler Sürekli Memnuniyet Sorgulama Maksimum 12 Kişilik Sınıflar Mesleğinde Uzman İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ İle İNGİLİZCE Eğitimi Yurt Dışında Eğitime Devam Etme Olanağı Roosevelt Üniversitesinde Geçerli C2 Sertifikası AmericanLIFE Genel İngilizce programlarında Amerika Birleşik Devletleri Linguafolio kriterlerini kullanarak dil eğitiminizdeki hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. American LIFE’ın altyapısı, American LIFE’ın danışmanlığını Amerikalı ve Kanadalı dil eğitim uzmanları yapmaktadır. AmericanLIFE, Roosevelt University ile imzalanan iş birliği ve temsilcilik anlaşmasıyla uluslararası alanda da başarısını göstermiştir. Bu anlaşmayla, Roosevelt University’nin Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Mısır, Fas, Irak, KKTC, Rusya ve Ukrayna’da temsilciliğini resmi olarak yapmaktadır. American LIFE, Roosevelt University’nin Chicago Downtown ve Schaumburg kampüslerinde ofislerini açmıştır.