İstanbul Beykoz Nilgun Odabasi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nilgun Odabasi

beykoz, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Halı Dokuma Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nilgun Odabasi, İSTANBUL BEYKOZ ve civarında hizmet vermekte olup 03.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5600 kurs/özel ders verenden 2786 . sıradadır. Başta TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nilgun Odabasi, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ev tekstil tasarimi yapmakla birlikte hali kilim dokumacılığı yapmaktayiz. Bununla birlikte doğal boyamacilikta yurutmekteyiz.

Fotoğraflar

Halı Dokuma Nedir?

Halı dokumanın esası olan teknik, ilk kez Orta Asya Türklerinin bulundukları bölgelerde ortaya çıkmıştır. Halıcılık sanatının gelişimi yine Türklerle olmuş ve günümüze kadar da ün salarak gelmiştir. Türk halısında kullanılan motifler ve düğüm tekniği uzun bir geçmişe sahiptir. Türk halıları, ister düğümlü ister düz dokuma olsun Türklerin en başarılı geleneksel sanatlarından birinin ürünleridir.

TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Nedir?


TS EN ISO 9001:2015 standardı bağlamında Proseslerin ve prosesler arası ilişkilerin belirlenmesi ve sistematik olarak yönetilmesine ilişkin şartların aktarımı
Belirlenen proseslere ait risk ve fırsatların ele alınmasına yönelik yöntemler konusunda bilgi aktarımı