İstanbul Beykoz Şener Müzik Okulu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ŞENER MÜZİK OKULU

beykoz, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Bateri Kursu , Yan Flüt Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu , Kanun Kursu , Bağlama Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ŞENER MÜZİK OKULU, İSTANBUL BEYKOZ ve civarında hizmet vermekte olup 22.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4597 kurs/özel ders verenden 787 . sıradadır. Başta Gitar olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. ŞENER MÜZİK OKULU, 155 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2005 Yılından beri Milli Eğitim Bakanlığı ve Londra Müzik Akademisine bağlı olan Şener Müzik Okulu Uluslar arası sertifika programı ile sizlere hizmet vermektedir..
HERKES İÇİN SANAT...
www.senermuzikvedans.com

İstanbul Özel Şener Müzik ve Dans kursu 2005 yılında Kavacık’ta 40 metre karelik küçük bir mekanda sanata merhaba dedi. Çocuklarımızın,gençlerimizin ve kendini genç hisseden,yaratıcılıklarını keşfedip ortaya çıkarmayı amaçlayan öğrencilerimizle kurumumuz, Atatürk ilke ve devrimlerinden ödün vermeden “Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir” özdeyişini ilke edinen , çocuklarımıza ve gençlerimize ışık tutan sanat merkezi olmuştur.

Milli Eğitim Bakanlığı ve London College of Music (Londra Muzik Akademisi)’nin yetkili eğitim ve sınav merkezi olarak Beykozun Uluslararası sertifika programlı tek kurumudur.

Kurumumuz müziği hobi olarak yapmak isteyenlerin yanısıra, konservatuara hazırladığı öğrencilerlede adını kalıcı, güvenilir kurum olarak kanıtlamıştır.