Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ayhan Uluocak

beylİkdüzü, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , SPSS Kursu , İngilizce Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ayhan Uluocak, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3348 kurs verenden 2035 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 8 farklı kurs vermektedir. Ayhan Uluocak, 50 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Dünyada ingilizcenin anadil olarak konuşulduğu sayılı ülkelerden biri olan Filipinlerde, Uluslararası Okullarda 10 senelik ingilizce dilinde yabancı ve Türk öğrencilere yönelik eğitim tecrübesine sahibim. Amerikalı ve İngiliz öğretmenlerle birlikte çalışma fırsatım oldu. Bunun dışında çalıştığım kurumun yapmış olduğu bir çok toplantı ve organizasyonlarda simultane ve ardıl tercüman olarak görev aldım. Aynı zamanda çeşitli programlarda ingilizce dilinde program sunucusu (Master of Ceremony) ve simultane tercüman görevlerinde bulundum.
Bulunmuş olduğum farklı ülkelerde 4 sene boyunca İngilizceyi 2.bir yabancı dil olarak (ESL) anlattım.

Türkiyede öğrendiğim ingilizceyi yurtdışında pratik yapma imkanı elde ederek çok ileri seviyede ilerletme imkanı bulmuş oldum. Dil öğrenme ve öğretmede ingilizcenin konuşulduğu bir yerde yaşamak çok önemlidir. Yurtdışı tecrübesi olmayan öğretmenlerimizin çoğu dil bilgisi iyi olsa da dinleme ve konuşma becerileri (listening and speaking skills) geliştirme adına pratik yapacak bir ortam olmadığı için dil öğretiminde etkili olamamaktadırlar. Öyle oluyor ki konuşma pratiğini geliştiremediğiniz için çok kelime ve dilbilgisi bilseniz dahi bu kelimeleri nasıl ve nerede kullanılacağınızı bilemiyorsunuz.

Ben yurtdışında elde etmiş olduğum bu tecrübelere sahip biri olarak İngilizce dilini öğrenmede gerekli olan 4 temel beceriyi (listening, speaking,reading and writing) ve doğru telaffuzu (pronunciation) öğrencilerime etkili bir şekilde öğretiyorum.

İstanbul Üniversitesi Pazarlama alanında derslerini, yeterlilik imtihanlarını geçmiş ve tez aşamasında olan bir Doktora (ingilizce dilinde) öğrencisiyim.

Bu kapsamda :
-Ücretsiz demo-tanıtım dersi
-İlköğretim İngilizce Takviye
-Ortaöğretim İngilizce Takviye
-YGS-LYS İngilizce Hazırlık
-YDS İngilizce Hazırlık
- Akademik İngilizce
- İş İngilizcesi (Business English),

dersleri veriyorum.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Dünyada ingilizcenin anadil olarak konuşulduğu sayılı ülkelerden biri olan Filipinlerde, Uluslararası Okullarda 10 senelik ingilizce dilinde yabancı ve Türk öğrencilere yönelik eğitim tecrübesine sahibim. Amerikalı ve İngiliz öğretmenlerle birlikte çalışma fırsatım oldu. Bunun dışında çalıştığım kurumun yapmış olduğu bir çok toplantı ve organizasyonlarda simultane ve ardıl tercüman olarak görev aldım. Aynı zamanda çeşitli programlarda ingilizce dilinde program sunucusu (Master of Ceremony) ve simultane tercüman görevlerinde bulundum. Bulunmuş olduğum farklı ülkelerde 4 sene boyunca İngilizceyi 2.bir yabancı dil olarak (ESL) anlattım. Türkiyede öğrendiğim ingilizceyi yurtdışında pratik yapma imkanı elde ederek çok ileri seviyede ilerletme imkanı bulmuş oldum. Dil öğrenme ve öğretmede ingilizcenin konuşulduğu bir yerde yaşamak çok önemlidir. Yurtdışı tecrübesi olmayan öğretmenlerimizin çoğu dil bilgisi iyi olsa da dinleme ve konuşma becerileri (listening and speaking skills) geliştirme adına pratik yapacak bir ortam olmadığı için dil öğretiminde etkili olamamaktadırlar. Öyle oluyor ki konuşma pratiğini geliştiremediğiniz için çok kelime ve dilbilgisi bilseniz dahi bu kelimeleri nasıl ve nerede kullanılacağınızı bilemiyorsunuz. Ben yurtdışında elde etmiş olduğum bu tecrübelere sahip biri olarak İngilizce dilini öğrenmede gerekli olan 4 temel beceriyi (listening, speaking,reading and writing) ve doğru telaffuzu (pronunciation) öğrencilerime etkili bir şekilde öğretiyorum. İstanbul Üniversitesi Pazarlama alanında derslerini, yeterlilik imtihanlarını geçmiş ve tez aşamasında olan bir Doktora (ingilizce dilinde) öğrencisiyim. Bu kapsamda : -Ücretsiz demo-tanıtım dersi -İlköğretim İngilizce Takviye -Ortaöğretim İngilizce Takviye -YGS-LYS İngilizce Hazırlık -YDS İngilizce Hazırlık - Akademik İngilizce - İş İngilizcesi (Business English), dersleri veriyorum. İlginize ve seviyenize bağlı olarak 16 oturumda bir kur tamamlanır.

Yorumlar