İstanbul Beylikdüzü Beykent Satranç Ve Müzik Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BEYKENT SATRANÇ VE MÜZİK MERKEZİ

beylİkdüzü, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Akustik Gitar Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu , Flamenko Gitar Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Bootstrap Kursu , Kodlama Kursu , Objective C Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Delphi Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , Xamarin Ile Mobile Uygulama Geliştirme Kursu , HTML5 Kursu , CSS3 Kursu , JQuery Kursu , C# Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
BEYKENT SATRANÇ VE MÜZİK MERKEZİ, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 30.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6414 kurs/özel ders verenden 3015 . sıradadır. Başta Bootstrap olmak üzere 27 farklı kurs/özel ders vermektedir. BEYKENT SATRANÇ VE MÜZİK MERKEZİ, 214 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BESEM SATRANÇ 8 senedir 2 şube ile yola devam ediyor.SATRANÇ,PİYANO,GİTAR ve KODLAMA  dersleri ile hizmet veriyoruz.B.ÇEKMECE Beykent, haramidere TORUM AVM.içinde dersler veriyoruz..TURNUVA ORGANİZASYONU yapıyoruz..


Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.