İstanbul Beylikdüzü Filiz Ulutas Erdogan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Filiz Ulutas Erdogan

beylİkdüzü, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Aile Birleşimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Filiz Ulutas Erdogan, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 01.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5740 kurs/özel ders verenden 1355 . sıradadır. Başta Aile Birleşimi olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Filiz Ulutas Erdogan, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba, ben İstanbul Üniversitesi Almanca öğretmenliği bölümü mezunuyum, uzun yıllar Almanya'da yaşadım ve üniversite eğitimime kadar
Almanya'da ikamet ettim. Özellikle beş yıldır  aile birleşimi için öğrenci hazırlıyorum, şu ana kadar tüm öğrencilerim  A1 sınavını kazandı ve %100 başarı oranı ile çalışmalarıma devam ediyorum, ayrıca vize işlemleri ve karşılaşabileceğiniz sorunlara karşı da danışmanlık yapıyorum.
Profesyonel destek için lütfen bizi arayınız. Her ay yeni kurslar başlatıyoruz min.5 max.10 öğrenci ile 4 haftada size sınavı kazanmanızı garanti ediyoruz, kazanamayan öğrencilerimize kazanana kadar ücretsiz eğitim verilecektir. Ayrıca ücretsiz bire bir uzman psikolog desteği ile sizi hem sınava hemde oradaki yaşamanıza hazırlıyoruz.


Aile Birleşimi Nedir?

Eşle aile birleşimi yapılabildiği gibi, çocuklarda ailelerinin yanına aile birleşimi vizesi ile Almanya'ya gidebilirler.Ancak Alman Hükümeti, aile birleşimi yapabilmek için bazı şartlar aramaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Almanca Aile Birleşimi